Uvolněný rok plný bohatství a štěstí!

Každý rok s sebou nese určitou energii, která nás může jak pozitivně, tak negativně ovlivnit. Až do dnešního dne jsme byli po vládou Psa, který je dost nekompromisní a odděloval funkční od nefunkčního, abychom se mohli vydat na novou cestu.
Čínský rok začíná 5. února 2019 a jeho konec bude 24. ledna 2020.


Co nás v něm čeká?


Tento rok bude hodně pozitivní co se týká blahobytu. Budeme si dopřávat všechno co nám dodá pocit bezpečí a hojnosti. Ale vše berte s rezervou, jestliže budete rozhazovat peníze kde se dá a budete doufat, že se k vám nějakým způsobem dostanou zpět, tak byste mohli pěkně naletět.

Rok Prasete bude také přát v navazování nových kontaktů, budeme se chtít více seznamovat, cestovat a vzdělávat se, takže kdo chce vzít život do svých rukou, má jedinečnou šanci. Využijte tohoto roku naplno.
Snažte se myslet na své potřeby, ale i na potřeby lidí, která jsou ve vaší blízkosti. Jestliže budete mít pocit, že potřebují pomoci, nabídněte jim pomocnou ruku, ale to platí i naopak, nebojte se i vy o pomoc říct. Někdy i pouhé slovo nebo malý skutek bohatě stačí.

Rozhodně nezapomínejte na odpočinek a relaxaci, protože na energie budou trochu slabší. Najděte si činnosti, které vás baví, snažte se jíst zdravě a chodit hodně do přírody, tyto věci vám dodají mnoho energie a sil.

V roce 2020 bude vládnou Kovová krysa, která otvírá nové dvanáctiletí, takže musíme nabírat mnoho sil.