Krásná Dara Rolins nám prozradila své tajemství ženskosti
Značka AVON společně s Darou Rolins přináší novinku v rámci projektu  Beauty By Dara. Tentokrát je to unikátní směs tónů v podobě vůně Luminata, která vznikla zásluhou světoznámého parfuméra Mauriceho Roucela.

Každá vůně se skládá z ingrediencí, které svojí kombinací vytvoří jedinečnou směs. A také díky ní si uchováváme v paměti mnohé momenty ze života, či pocity s nimi spojené. Vůně nás provází při běžných i mimořádných událostech, je naší součástí a poznávacím znamením pro okolí. Doslova vystihuje naši osobnost. Jakou roli hrají vůně v životě Dary? To nám přiblížila v krátkém rozhovoru.

 

Je vůně, která se Vám vybaví z dětství? Jaké pocity s ní máte spojené?

"Piškoty. Vůně dětských piškotů je podle mě nejkouzelnější vůně. A také nejkrásnější vzpomínka na časy, když jsem byla maličká. Naše rodina, bratislavský byt, sestra, všechny ty společné vylomeniny. A táta, který mi vždy k pohádce přinesl čaj a piškoty. Nejprve jsem je vždy namáčela do čaje a pak položila na jazyk. Když zavřu oči, vybavuji si jejich vůni a chuť ještě dnes."

 

Jaké jsou pro Vás nejpříjemnější vůně?

"Zázvor, limetka, jasmín, santalové dřevo, pačuli, růže, pomeranč, mandarinka, hruška, cedrové dřevo, frézie, vanilka, jantar, ostružiny, levandule, vůně medu... Ani nevím, čím skončit. Příroda nabízí tolik překrásných vůní. Nemám jednu, ale hned několik, které si mě dokáží podmanit."

 

Co je pro Vás základní ingrediencí ženskosti?

"Úsměv. Když ženě chybí na rtech úsměv, je všechno ostatní zbytečné."

  4:00,  aktualizováno  24. března 2019 14:37