Už ve čtvrtek bude mít premiéru zábavná a hodně originální komedie Ten pravý, ta pravá?, kde se znovu na plátně setkaly dvě známé hollywoodské hvězdy.

Winona Ryder i Keanu Reeves ztvárňují ve filmu role protivných bručounů, kteří se potkají cestou na stejnou svatbu, kde musí protrpět víkend plný štěstí a veselí jiných lidí.

Právě k tématu svatby pak nedávno Winona Ryder šokovala svět. Po dlouhých 26 letech přiznala, že se ona a Keanu Reeves s velkou pravděpodobností vzali přímo během natáčení slavného filmu Drákula. Mělo se tak stát během svatební scény filmu.

„Mohlo se dost dobře stát, že během té scény v Drákulovi jsme se skutečně vzali,“ překvapila Winona Ryder během nedávného rozhovoru k propagaci nového filmu, kde právě s Keanu Reevesem hraje.

Domněnku Winony Ryder potvrdil pro The Guardian i režisér filmu Francis Ford Coppola. „Chtěli jsme mít scénu svatby co nejvíc autentickou. Točili jsme ji tedy v opravdovém kostele s opravdovým knězem a nechali jsme ho provést celý svatební obřad. Svatba Winony a Keanu by z určitého hlediska mohla platit.“

Romantická komedie Ten pravý, ta pravá? jde do českých kin 30. srpna.

Ukázku můžete zhlédnout ZDE.