Ohlédnutí za nejvýznamnějším dnem roku!

Čas letí a už je to týden, co sledoval celý svět svatbu Meghan Markle a prince Harryho. Jaké pikantnosti unikly ze svatby a co následovalo po ní?

1) Fotograf Alexi Lubomirskki, který pořizoval oficiální fotky ze svatby prozradil, že fotky na kterých jsou Harry s Meghan sami byl vyhrazen čas pouze tři a půl minuty. Při pořizování fotografií některé děti začaly plakat, ale zkušený fotograf měl výbornou taktiku pro krizovou situaci a vše zachránil bombóny.

2) Herečka Troian Bellisario, manželka herce Patricka J. Adamse, který v seriálu Suits hraje manžela Maghan porušila zákaz focení a dokonce na Instagram nahrála krátké video. Navíc nebyla jediná kdo sdílel fotky a videa na sociálních sítích.

3) Táta nevěsty se bohužel nedostavil na svatbu kvůli prodělané operaci srdce, ale novomanželům poslal vzkaz: „Moje holčička vypadá krásně a šťastně, přál bych si tam být. Oběma vám přeju, ať vás provází láska a štěstí“. To je opravdu krásný vzkaz!

4) První oficiální akce novomanželů na které se objevili, byla oslava narozenin prince Charlese v Buckinghamském paláci při příležitosti 70. narozenin.

5) Jelikož Meghan nevyrůstala v královské rodině, bude se muset ještě hodně učit. Na půl roku dostane poradkyni, která ji pomůže se vším, aby lépe zapadla a vychovala z ní právoplatnou členkou královské rodiny.

6) Princ Harry porušil pravidla, když se ženil v letecké uniformě a neoholil si vousy!

  9:37,  aktualizováno  24. března 2019 15:09