Deštné v Orlických horách přivítá druhý březnový víkend již po sedmé největší freestyle lyžařský závod ve Střední Evropě – Soldiers 2018, který je pro letošní sezónu zařazen do kategorie „platinum“ světové série AFP.

Festivalová sezóna zahajuje na závodech Soldiers v Deštném v Orlických horách. Kromě top jezdců světové extratřídy přinese největší skok v regionu a samozřejmě i jedny z nejrozjetějších mejdanů, které odstartují letošní festivalovou sezónu. Jediná a největší vícedenní sportovně – hudební akce na českých horách představí v zatepleném Jägermeister Music Parku s kapacitou 3000 lidí zahraniční i domácí kapely, hudební formace a DJs.

„Bezesporu největšími jmény v nabitém programu jsou Sophia a Olympia, polovina ruské rave formace Little Big, francouzské Djské duo Loo & Placido, dvojice turntablistů vystupujících pod jménem Artillery, slovenský fenomén Pil C či jeden z domácích nejpopulárnějších djs Nobodylisten,“ uvádí šéf organizačního týmu Jan Prouza.

NOBODYLISTEN

DJ a producent Jakub Strach, který stojí za akcí Addict a společně s Václavem Roučkem pak tvoří duo VR/NOBODY. V létě 2017 společně vydali úspěšné album Proud.

target="_blank" rel="noopener noreferrer">DARQ E

Darq E Freaker, vlastním jménem Jeremiah Valentino Ntéh, je londýnský DJ a producent, kterého jste mohli vidět na Addictu No.6. Spolupracoval například s americkým rapperem Danny Brownem a je členem grime uskupení Nu Brand Flexx.

target="_blank" rel="noopener noreferrer">LITTLE BIG 

Ruská rave parta z Petrohradu, která se proslavila peckama jako „Give me your money“ a „Big dick“. Do Deštného dorazí jako DJ duo Olympia se Sophií.

target="_blank" rel="noopener noreferrer">LOO&PLACIDO

Francouzské duo definuje jejich hudbu jako pompézní mix čerstvých skákavých house beatů v kombinaci se špičkovými urban chutěmi, špetkou dobrého diska a trochou jamajských bylinek. Dobrou chuť !