Chcete se v kině pobavit a zasmát a současně se i dojmout a třeba si i poplakat?

Pak byste neměly minout novou komedii „Spolu to dáme“, ve které září Elyas M’Barek. Pohledného herce moc dobře znáte, proslavil se totiž jako vykutálený učitel v sérii filmů Fakjů pane učiteli. Jeho nová role je trochu podobná – i ve filmu „Spolu to dáme“ hraje totiž nezodpovědného floutka, který si s pravidly úplně neláme hlavu. Pak dostane na starosti těžce nemocného patnáctiletého kluka a péči o něj pojme opravdu po svém.

Ve filmu se střídá legrace, vtip a radost ze života se smutkem,“ líčí Elyas M’Barek. „Moje postava dostane na starost puberťáka, který potřebuje lotrovinky. Ale prakticky nic z toho, co běžní teenageři dělají, vůbec nezná. Je mu patnáct, ale svými životními zkušenostmi je o dost mladší. Zná hlavně nemocnici a lékaře,“pokračuje Elyas M’Barek.

Neobvyklá dvojka dá dohromady seznam přání nemocného teenagera a začne je plnit. Striptýz, nákupy, ukrást auto, řídit fáro, dát holce pusu, ale i pyžamo Bayernu Mnichov. „Rozpětí přání je celkem velké,“ směje se Elyas M‘Barek „Kdybych byl v jeho situaci, přál bych si asi podobné věci jako on.“

  0:15,  aktualizováno  24. března 2019 14:36