Ou, tak tohle bude vážně trapné!

Třiadvacetiletá Selena a její o dva roky mladší expřítel se nejspíše opět po čase potkají. Tentokrát to nebude ale žádné tajné rande v restauraci, nebo v tanečním studiu. Oba dva totiž budou vypovídat u soudu! A to jen pár týdnů poté, co vyšel rozhovor se sexy zpěvačkou a herečkou, ve kterém tvrdí, že už s Justinem nechce mít nic společného, i když jí na něm vždy bude záležet.

Co se bude u soudu, který startuje příští týden, probírat? Incident z května 2012, kdy Justin napadl fotografa. Stalo se to právě v momentě, kdy byl na rande se Selenou. Proto musí vypovídat i ona! Soud už byl několikrát odložen. Management Justina se snažil věci zahrát do outu a několikrát nabízel nejrůznější mimosoudní vyrovnání. Žalující strana ale trvá na svém, a tak se nejspíše výpovědím u civilního soudu Justin a Selena nevyhnou.

Paparazzi se jmenuje Jose Duran a tvrdí, že ho Justin napadl kopanci a pěstmi, když se k němu a jeho expřítelkyni přiblížil v momentě, kdy vyšli z kina. Justinova reakce mu přišla velmi nepřiměřená a žádá odškodnění.

  7:20,  aktualizováno  24. března 2019 18:33