Třiadvacetileté rodačce z Texasu se daří ve všem, na co sáhne!

Zdá se, že se mají fanoušci Seleny Gomez v nejbližších měsících opravdu na co těšit. Selena už se (nejspíše) jednou provždy rozešla s Justinem Bieberem a naplno maká na své kariéře. Úspěšně odstartovala své Revival World Tour (v rámci něhož přiletí v říjnu letošního roku do pražské O2 Arény) a teď se navíc nejspíš můžeme těšit i na její další průnik do módního světa. Selena je dlouhodobě považována za jednu z nejhezčích zpěvaček světa, a tak se vůbec nedivíme, že se tak často objevuje na titulních stránkách módních magazínů z celého světa.

Nově ji můžete najít i na titulce brazilského Vogue, kde s ní je i Nicolas Ghesquiere, který pracuje pro Louis Vuitton. Selena v popisku prozradila, že se můžeme těšit na nějakou jejich spolupráci! Znamená to tedy, že se Selena objeví na přehlídkovém mole, nebo bude mít další módní kolekci? Nicolas jí mj. navrhoval šaty na Met Gala!

My cover for @voguebrasilwith @nicolasghesquiere <3 exciting things coming with this brilliant man. Shot by the amazing @bruce_weber”

Zdroj fotky: Instagram.com/VogueBrasil

  12:20,  aktualizováno  24. března 2019 18:54