Americká modelka se pyšní dokonalou pletí, kterou ví, jak zvýraznit i v líčení pomocí hry světel.

Perfektní základ

Celý look je postavený na tom, že pozornost k sobě přitahuje právě perfektně pěstěná tvář. Než začnete líčit, je potřeba ji nejprve ošetřit. Ideální je použít hydratační sérum, například s obsahem kyseliny hyaluronové a pak hydratační krém. Výborně funguje, když je sérum a krém z jedné linie a od stejné značky. Účinky přípavků se pak doplňují. Nechejte péči aspoň deset minut do pleti vstřebat a pak použijte rozjasňující make-up, který na pleť aplikujte speciální houbičkou, kterou nejprve namočíte. Nezapomínejte make-up aplikovat i na krk, aby nebyly vidět přechody barev. Pak pod hranu lícních kostí naneste jemně růžovou tvářenku.

Oči

Tmavě fialovým nebo černým a vínovým očním stínem vystínujte oko, jako u kouřového líčení. Nejtmavší odstín je těsně u řas a směrem ven se zesvětluje. Na řasy použijte černou zhušťující řasenku.

Hra se světlem

Základem celého líčení je práce s rozjasňovačem. Doporučujeme použít tekutý a aplikovat ho pomocí vklepávání konečky prstů. Naneste ho nad hranu lícní kosti, nad místo, kde jste již aplikovala tvářenku. Rozjasňovač také dejte pod oblouk obočí, do vnějších koutků. Krásně vypadá i jeho dotek na hraně kosti nosu, nad horním rtem v důlku a taky na bradě.

Rty

Jemně růžová rtěnka nebo tónovaný balzám na rty dodá celému líčení závěrečnou, svěží tečku.

  6:32,  aktualizováno  24. března 2019 14:59