Jsou čtyři a mají koncerty daleko za hranicemi České republiky!

Čtyřčlenná holčičí skupina Pink Angels koncertuje nejen v Čechách a na Slovensku, ale i v řadě dalších evropských měst. Většinu práce si však holky, které stále ještě studují střední školu, odbudou momentálně ve Velké Británii! My jsme pro vás tenhle čtyřlístek vyzpovídali. Mrkněte se, jak nám na naše dotazy odpověděly Nikola, Angee, Tereza a Natálie! Jak odpoví na stejné otázky? Dozvíte se o nich spoustu nového, tak čtěte :)

Ahoj holky! Čeští fans vás znají hlavně jako 5 Angels. Můžete vysvětlit, proč se teď jmenujete jinak, tedy Pink Angels?

Nikki : "Především proto, ze už nás není pět. Ale nám teď nový název přišel vlastně v dobrý čas. Děláme jinou hudbu a samozřejmě jsme po těch letech vyspěly. Ten nový název je takový nový začátek."

Angee: „Ano,dříve jsme byly 5Angels, ale poté jedna opustila skupinu a my zůstaly čtyři. Chtěly jsme zachovat Angels a přidaly k tomu Pink :)"

Tereza: „Od roku 2009 jsme působily jako 5angels, ale pak se jedna členka rozhodla, že se bude věnovat něčemu jinému a my čtyři chtěly dělat dál to, co nás baví, a to je právě působení v téhle skupině! A tak jsme se dohodly, že budeme nadále pokračovat  jako PINK Angels ˘"

Natálie: „ Zdravím :) Změnily jsme název hlavně kvůli odchodu páté členky. Bez ní náš název ztratil význam a tak jsme vymyslely nový."

Trávíte teď spoustu času v zahraničí. Jak se vám tam pracuje? Jaké největší zážitky jste zatím nasbíraly?

Nikki: "Nechci tady tvrdit, že v zahraničí je všechno lepší než v Česku. Ve spoustě věcech je to stejné. Ale řekla bych, ze tam s námi pracuje mnohem více lidí. Koncerty jsou tam o hodně větší :) Jeden z nejsilnějších zážitku byl nedávný koncert, kde bylo několik tisic lidi a na poslední písničku za námi pustili velký ohňostroj."

Angee: „V zahraničí je to skvělé a úplně na jiné úrovni. Jsme hrozně rády, že můžeme spolupracovat s velkými lidmi! Zážitků je dost , jednou o tom napíšem knižku."

Tereza: „Cestujeme hodně do Anglie, kterou už jsme snad celou procestovaly. Máme tam skvělý tým, který se o nás stará, a spolupráce s nima je super. Zážitků jsme nasbíraly obravdu hodně, ale pro mě je určitě jeden z největších festival „SunDown“, kde bylo snad přes 60 tisíc lidí a setkaly jsme se tam s mojí nejoblíbenější zpěvačkou Jessie J!"

Natálie: „Je to tak a máme z toho hroznou radost. Anglie je naším druhým domovem :) Mně osobně se pracuje skvěle, a to i díky tomu, že máme kolem sebe opravdové profesionály. Mezi jeden z největších zážitků počítám Fusion festival, kde vystupoval i Jason Derulo. Pravda ale je, že za ty opravdové zážitky považuji spíše tu zábavu kolem. Je jí dost :)"

Jak vypadá váš typický den?

Nikki: „Začíná to školou, pak trénink, někdy nějaký rozhovor, a většinou ještě jdeme třeba někam na jídlo nebo do kina. Ale když jsme v Anglii, tak tam ani typický den nemáme. Celý den prakticky pracujeme, máme foceni, koncerty …"

Angee: „Náš typický den začíná ve škole, poté trénink tance nebo zpěvu. Odpoledne máme třeba schůzky a rozhovory a večer rády zajdem na dobrou véču."

Tereza: „S holkama samozřejmě pořád studujem, takže náš typický den začíná jako každý jiný a vstáváme do školy. Většinou odcházíme o něco dřív, jelikož máme 4x týdně nácviky či zpěvy. Já osobně jedu většinou hned po tréninku domů a nabírám síly na další den :P Když máme volný čas, chodíme s holkama často třeba do kina nebo na jídlo ˘"

Natálie: „Všechny ještě studujeme, takže chodíme do školy, na tréninky a občas nějaký to natáčení :))"

Co škola? Zvládáte to nějak dohromady?

Nikki: „Teď jsme si trochu upravily naše individuální plány a někdy chodíme i na dálkové v sobotu. Poslední dobou to je těžší, ale snažíme se co to jde."

Angee: „Všechny chodíme na stejnou školu, Michael, kde nás podporují, a díky tomu to zvládáme skvěle."

Tereza: „Je to občas těžké, ale snažíme se to zvládat. Do školy se snažíme chodit jak nejvíc to jde. Navíc děláme s holkama obor, co nás baví, na škole Michael, a máme obrovské štěstí, že nám učitelé vycházejí vstříc a snaží se nám pomoci. Teď zrovna jsme s holkama začaly chodit do školy navíc i v sobotu, abychom dohnaly to, co jsme zameškaly."

Natálie: „Myslím, že to zatím není tak nezvladatelné, ale protože zrovna já jsem taková bohémka a dávám výrazně přednost těm příjemnějším věcem, tak se to kupí :("

Povězte nám něco o vašich koncertech v zahraničí. Máte větší trému než v ČR nebo to nerozlišujete? Je v něčem publikum jiné?

Nikki: „Určitě jsme nervóznější v zahraničí ! Už jenom kvůli tomu, ze když zpíváme venku, tak je na koncertech mnohem více lidí. Řekla bych, že lidi se liší spíše podle typu koncertu."

Angee: „Tak rozdíly mezi českými a anglickými koncerty jsou, ale ne v tom, že jsou lepší, ale že je tam víc lidi a jsou to celkově větší akce. Trému už moc nemáme, jen před většími koncerty v Uk, v ČR vůbec :)"

Tereza: „Pokud je velká akce, máme trému jak v ČR, tak v Anglii :P Ale myslím, že už jsme tak zvyklé na to, co děláme, že už nás tréma moc netrápí. Jsem nervózní jedině tehdy, když nás čeká nějaký velký festival, kde je třeba 40 tisíc lidí. To se bojím abych nezapomněla třeba choreografii nebo text písničky :D. V publiku malý rozdíl vidím, v Anglii nám vždy fandily dvacetileté holky, které náš viděly poprvé v životě a nebály se „zapařit“ pod pódiem, zato tady v česku mám pocit, že se některé holky stydí."

Natálie: „Já mám trému vždy. Mám štěstí, že na pódiu nejsem sama. Publikum se liší hlavně větší energií v zahraničí a celkově většinou lépe reaguje, ale i tady se takové publikum najde :)"

Na jaký svůj song nebo klip jste dosud nejvíce pyšné a proč?

Nikki: „Za mě určitě ten, co teď vyšel. Jmenuje se Mamma don't lie!

Angee: „Asi na ten, který měl před pár dny premiéru, Mamma dont lie. Točily jsme ho v Manchestru a bylo to fakt skvělý, doufám, že se vám líbí :)"

Tereza: „Mně osobně se líbí náš nejnovější videoklip, který je teprve pár dní venku :P Je plnej energie a tance, a to já miluju ! Samozřejmě Slay Mama je pro mě taky skvělý klip, líbí se mi role, které v klipu hrajeme :P Třeba já poprvé při natáčení zkusila box, nebo se o to spíš pokusila :D"

Natálie: „Za mě určitě vede Slay Mama, protože tam nevypadám zas tak hrozně jako v předchozích klipech. Také se mi líbí ta myšlenka, že když máš nějaký cíl nebo sen, tak i přes to, že ti to třeba ze začátku moc nejde, neznamená to, že to nedokážeš."

Můžete našim čtenářům doporučit pár songů, které teď posloucháte a film, který vás v poslední době nejvíc zaujal?

Nikki: „Jako song bych doporučila New man od Eda Sheerana, nebo například Scared to be lonely od Martina Garrixe feat. Dua Lipa. Film za poslední dobu třeba Gold, nebo takový můj all time favorite Rivalové."

Angee: „Za mě je skvělý song Soul Phazed-Jessica Hart a film Sexy 40!"

Tereza: „Teď v jednom kuse poslouchám písničku Scared to be lonely od Dua Lipa a Martina Garrixe, to je fakt pecka! Pak ještě určitě písnička Shape Of You od Eda Sheerana, kterou všichni znaj a poslední dobou nemůžu z hlavy vypustit jednu písničku od Sii, jmenuje se Never Give Up. Já mám ráda hlavně komedie a nedávno jsem znovu koukala na „Svátek matek“ to je prostě skvělý ˘"

Natálie: „Já MILUJU skupinu The Kooks, takže od nich určitě zkuste písničky Killing me, No Longer, a třeba Naive. A co se filmu týče, tak třeba film 50/50 mě dost baví ;)"

Kde vás mohou čeští fanoušci v nejbližších měsících vidět a slyšet?

Nikki: „Teď budeme přidávat spoustu akci do kalendáře, tak sledujte naše stránky www.pinkangelsworld.com :)"

Angee: „Určitě budeme mít v létě spoustu koncertů jak v ČR, tak i na Slovensku. Vše se dozvíte na našich stránkách."

Tereza: „V nejbližší době začneme postupně přidávat koncerty na kterých vystoupíme ˘ Zrovna dneska jsem zjistila, že tady v Česku máme v létě dvě nový super akce ˘ Takže stačí sledovat náš Facebook Pink Angels a stránky, a tam je vše napsané!"

Natálie: „Zrovna pojedeme na pár dní do Angle, kde máme pár koncertů, a v čechách se všechno ještě plánuje. Každopádně se na vás těšíme!"

Zdroj fotek: archiv Pink Angels

  7:00,  aktualizováno  24. března 2019 18:10