Elyas M´Barek, kterého proslavila hlavní role ve filmových komediích „Fakjů pane učiteli“, se vrací do kin v novém filmu „Spolu to dáme“ a bude plnit přání.

Jako nezodpovědný floutek a bonviván dostane Elyas M´Barek v novém filmu Spolu to dáme na starosti teenagera s vážně nemocným srdcem a vyhlídkami na smrt.

Mladý kluk žije v sanatoriu a kromě operací toho vlastně moc nepoznal. V jeden moment se tak střetnou dva naprosto rozdílné světy, svět klubů, mejdanů, alkoholu a krásných holek se světem nemocnice, léků a operačních sálů. S péčí o nemocného chlapce si ale hlavní hrdina moc starostí nedělá a začne se o něj starat tak, jak prostě umí.

„Moje postava nebere chlapcovu nemoc až zas tak vážně. Chová se k němu jako k normálnímu člověku – a to on kvituje s velkým nadšením,“ říká Elyas M´Barek. Nesourodá dvojice dá dokupy přání nemocného chlapce a začne je plnit. Striptýz, holky, nákupy, auta. „Kdybych byl v Davidově situaci, přál bych si asi podobné věci jako on,“ říká režisér filmu Marc Rothemund.

Film „Spolu to dáme“ vznikl podle skutečného příběhu a přinese divákům velkou dávku zábavy i dojetí. Ostatně jako skutečný život.

V českých kinech od 13. září, ukázku můžete zhlédnout ZDE: