Vévodkyni ze Sussexu už na filmovém plátně neuvidíme, tak si připomeňme aspoň její největší úspěchy.
Jméno Meghan Markle, teď již Vévodkyně ze Sussexu, se skloňuje od loňského roku nejen ve Velké Británii. Její příběh dává naději všem ženám a holkám, že jejich sny se mohou splnit, ač se mohou zdát nedosažitelné. My se ale podíváme na její život před seznámením s princem Harrym, konkrétně na její filmovou kariéru. Které filmy či seriály patří mezi její nejúspěšnější?

Anti-social, 2015

Centrální Londýn, současnost. Dee je anarchistický street umělec, který svým způsobem čelí systému, Marcus je ozbrojený lupič obchodující se šperky. Pro dva bratry je anti-sociální životem základem bytí. V poměrně slušně hodnocené současné britské gangsterce si po boku Gregga Sulkina a Joshe Myerse zahrála právě Meghan Markle.

 

Šéfové na zabití, 2011

Třem přátelům stojí v cestě za štěstím jediná věc – jejich nesnesitelní šéfové. Proto se jednoho dne rozhodnou, že se jich zbaví, a vymyslí zdánlivě dokonalý plán. Jenže ani ten nejlepší plán nemusí vyjít přesně do puntíku… Menší roli Jamie si zahrála i Meghan, která se postavila po pok takových jmen jako je Jason Bateman, Kevin Spacey nebo Jennifer Aniston.

  14:41,  aktualizováno  24. března 18:23