Jaké role měla Meghan předtím, než se seznámila s Princem Harrym?

Mnoho lidí už zná Meghan jako americkou herečku, na začátku své kariéry hrála pouze menší role v seriálech, ale postupně se vypracovala a největší roli získala v seriálu, který se jmenuje Suits (u nás je pod názvem Kravaťáci). Zahrála si tam jednu z hlavních rolí, postavu Rachel Zane, která pracuje jako atraktivní asistentka a navíc je opravdu chytrá, takže pokud se rozhodnete sledovat tento seriál, určitě si ji zamilujete a budete chtít být v její kůži.

Trailer seriálu Suits, ve kterém měla Meghan velkou roli.

https://youtu.be/hIlu5aqp8CY

Teď už ji uvidíme pouze po boku prince Harryho, ale na obrazovce si tuto půvabnou ženu můžeme připomenout ve filmech jako jsou: „Něco jako láska“, „Nezapomeň na mě“, „Dostaň ho tam“ nebo „Šéfové na zabití“.

Ve filmu "Nezapomeň na mě" si zahrála pouze malou roli, ale tento hvězdně obsazený romantický film, ve kterém hraje například James Bond, Pierce Brosnan a oscarový Chris Cooper určitě stojí za shlédnutí.

Film je o mladíkovi Robert Pattison, který se zamiluje do dívky a jak to bývá, jejich láska musí projít zkouškou. V obouch rodinnách dojde k tragédiím, otázkou je: zvládnou to?

https://youtu.be/1wGCRC4TpgQ

  9:40,  aktualizováno  24. března 2019 15:11