Božská Cindy v hlavní roli nové kampaně, kterou musíte vidět!

Cindy Crawford je jednou z nejpopulárnějších a nejuznávanějších modelek všech dob. Její obličej se objevil na obálkách stovek časopisů, včetně 50 mezinárodních vydání Vogue. Narodila se v DeKalb v Illinois, kde byla objevena ve svých 16 letech. Na konci osmdesátých a počátku devadesátých let byla nejvíce uznávanou modelkou po celém světě a pózovala legendárním fotografům jako je Herb Ritts, Richard Avedon, Steven Meisel nebo Peter Lindbergh. Byla jednou z oblíbených modelek Gianni Versace a George Michaela.

Výběr Cindy jako nové tváře značky Reserved není náhoda. Koncept kampaně je silně zakořeněný v estetice 80. let – období, kdy kariéra Cindy Crawford rostla. Supermodelka byla vždy považovaná za americkou módní ikonu. Osmdesátá léta jsou zřetelná nejen díky charakteristickému osvětlení a hudbě, ale především díky originálním outfitům. Proto je zde celé spektrum modelů, které odráží atmosféru osmdesátých let – od neformálních, přesto ikonických, bílých triček, džínových bund a high-waist kalhot až po elegantnější styly připomínající ženské postavy z "Dynasty" nebo "Bold and the Beautiful" - tedy pastelové kalhoty, blejzry a pruhované kostýmky s kloboukem. Dalším zajímavým kouskem je sportovní bunda, kterou můžete na Cindy v klipu vidět. V klipu si zahrál i Dacre Montgomery, který je známý díky své roli v kultovní sérii "Stranger Things", která vznikla na počátku 80. let 20. století. Svou roli zde dostal i známý herec – Eric Roberts.

"Již dříve jsem viděla Gordonovu práci a byla jsem nadšená, když jsem slyšela, co pro mě vymyslel. Líbilo se mi, že v klipu bude jakási nostalgie osmdesátých let, ale zároveň i svěžest a zábava. Jen s těmi tanci mě trochu překvapil! "- říká Cindy Crawford

Kampaň I love you Cindy je bezpochyby jednou z největších senzací módní značky Reserved. Milujete jí stejně jako my?

  10:58,  aktualizováno  24. března 2019 16:05