Čtyřčlenná holčičí skupina dělá České republice daleko za hranicemi výbornou reklamu!

Tereza (16), Natálie (18), Nikola (18) a Angee (17) jsou skvěle fungující čtyřlístek, který pod názvem Pink Angels sbírá jeden úspěch za druhým. Že vám tenhle název skupiny nepřijde moc povědomý? To nejspíše proto, že se holky přejmenovaly teprve vloni. Dříve vystupovaly jako 5Angels. Pak se však z pětičlenné skupiny stala čtyřčlenná (podobný osud potkal před pár týdny i americký girl band Fifth Harmony) a s touto změnou přišel i nový název a ještě větší pracovní nasazení. 

Desítky živých vystoupení v zahraničí před davy diváků, to je zkušenost, která holky zocelila. Ať už šlo o dvouměsíční samostatné britské turné (o holkách se mj. psalo v The Daily Mirror a objevily se i na slavné stanici BBC), nebo o účast na těch největších festivalech, kde se Angels potkaly s hvězdami jako jsou LIttle Mix, Rita Ora, Jessie J, nebo Union J. 

Díky prvotřídní britské produkci holky tvoří popové energické songy s velkým potenciálem, se kterými míří velmi vysoko.  

Kde všude můžete sledovat holky z Pink Angels? Instagram, Twitter, a další sociální sítě jsou plné jejich fanoušků. Andílci samozřejmě nezapomínají, kde je jejich domov, a tak často vystupují i v České republice! Tak se přidejte mezi jejich fans a žádná novinka vám neunikne :)

Podívejte se na dosud poslední videoklip Pink Angels k singlu Slay Mama. Už brzy se můžeme těšit na další videoklipy!

  13:42,  aktualizováno  24. března 2019 18:05