Upřímná pětadvacetiletá zpěvačka z Nového Mexika si prošla v životě spoustou starostí i radostí.

Kromě toho, že je Demi krásná a inspirativní, je také velmi upřímná a často funguje stylem "co na srdci, to na jazyku". Klidně vám tak řekne, že má ráda sex a je schopná se milovat i bez lásky, aby druhým dechem dodala, že by se ženy nikdy neměly hroutit z kritiky chlapů. Sama říká, že velmi bojuje se sebekritikou. Občas je prý velmi zničující, jak špatný pohled na sebe má. Snaží se s tím však bojovat. Fanoušci Demi určitě ví, že se kromě zpěvu hodně věnuje i sportování, konkrétně bojovým uměním!

Z nového rozhovoru vyplývá, že si Demi už svůj život bez zpěvu představit dokáže! Že by její nový život vedl právě ke sportu? Spolupracuje také se sportovní oděvní značkou Fabletics od Kate Hudson.

"Až přijde moment, kdy si řeknu, že už světu svými písněmi nic moc nepředávám, skončím s tím. Teď ještě ne, protože vím, že jsem pro dost lidí inspirací. Moje tvorba jim něco dává. Až tenhle pocit zmizí, ukončím pěveckou kariéru. Musím se přiznat, že už jsem tak trochu připravená odejít. Nebude to pro mě šok," překvapila Demi v aktuálním rozhovoru.

Demi je aktuálně single. Fanoušci jí v jednom kuse spojují s nějakými slavnými i méně slavnými osobnostmi. Ona se nejrůznějším spekulacím prý jen směje. Nepřímo však potvrdila, že lovesong na jejím novém albu je skutečně o bratrovi jejího ex Joe Jonase, Nickovi!

Chceš se dozvědět více o kariéře Demi? Mrkni na dokument Simply Complicated, který ti dá hodinový náhled do jejího života a je volně přístupný na YouTube!

  17:26,  aktualizováno  24. března 2019 16:13