Každý o svůj zevnějšek pečuje jinak. Některé celebrity jsou ale schopné v honbě za krásou zajít hodně daleko. Podívejte se spolu s námi na pět slavných dam a jejich zvláštní procedury.

Lucie Bílá se koupe se v ledu

Detox těla i duše si jednou za čas dopřeje Lucie Bílá (53). Jak to dělá? Neváhá a naloží se do vody, v níž plave led! „V něm si uvědomuji podstatné – buď budu kolem sebe kopat a křičet, anebo se uklidním a ten šok ze zimy s důvěrou a s klidem přijmu,“ nechala se slyšet Slavice.

Dana Morávková

Dana Morávková a tropický zábal

Vypadá čím dál lépe. A Dana Morávková (48) nemá problém se o svůj trik podělit. „Snažím se chodit pravidelně jednou za měsíc na kosmetiku. Na omlazující zábal z tropického ovoce, který hydratuje, vyhlazuje vrásky a vyživuje, nedám dopustit,“ odtajnila herečka svůj tajný elixír mládí.

Ester Geislerová a výpek z králíka

O svůj zevnějšek se Ester Geislerová (35) stará po svém. Nepotřebuje k tomu žádné drahé krémy ani návštěvy kosmetických salonů. Svůj elixír mládí si umí obstarat v pohodlí domova! „V péči o sebe jsem trošku lempl. Na kosmetiku chodím tak jednou za půl roku, když už to hrozně hoří. Má kolegyně řešila například kokosový olej, že je dobrý na pleť. A já na něm tuhle pekla králíka a taky to bylo moc dobré,“ prozradila mladá herečka a dodala, že se pak v klidu natřela na noc zbylým výpekem.

Eva Decastelo se slizem proti nedokonalosti

Péče o krásu někdy obnáší i věci, které n nemusí znít na první pohled zrovna lákavě. Své o tom ví i moderátorka Eva Decastelo „Trpím na špatnou pleť. Od třicátých narozenin nekupuji nic levného. Obličej mě pořád ještě živí a musím investovat,“ svěřila se brunetka, která si vyzkoušela šnečí masáž obličeje. Kdo ví, s čím přijde příště?

Jana Švandová

Jana Švandová používá krém z pánské předkožky

Některé ženy jsou v boji proti stáří ochotné podstoupit opravdu ledacos. Třeba taková Jana Švandová (72)! „S kamarádkou, která žije ve Spojených státech, jsme probíraly, že si koupila krém na obličej z pánské předkožky. A protože já musím všechno vždycky vyzkoušet, tak jsem si to koupila taky,“ dala k dobru herečka.