Šokující přiznání šestadvacetiletého zpěváka!

Byl to pár týdnů největší světový hit. Song We Don't Talk Anymore od Charlieho Putha a Seleny Gomez se stal doslova přes noc megahitem. Jen video jejich společného živého vystoupení s touto písní má přes 100 milionů views na YouTube. Videoklip pak už více než 1,5 miliardy, a to v něm ani Selena neúčinkuje! Jinak by byly čísla určitě daleko větší, protože po vydání se snesla vlna dotazů na to, proč krásná zpěvačka v klipu není.

Charlie se nebývale otevřel v novém rozhovoru pro Billboard. "Musí být něco "za oponou", něco skutečného, aby vznikla tak opravdická a emotivní píseň. A to se přesně stalo. Bylo to krátké, malé, ale velmi působivé, tedy aspoň na mě. Zničilo mě to. Fakt jsem se snažil, ale nebyl jsem jediný muž v její hlavě," řekl talentovaný zpěvák v rozhovoru a dodal: "Tu píseň miluji. To je důvod, proč jí tak rád zpívám, i když mě bere zpět do velmi bolestivého období mého života."

Zdroje z okolí Seleny nedávno magazínu People prozradily, že mezi Selenou a Charliem nic než kamarádství nebylo. Je tak zvláštní, že Charlie to celé bere asi trochu jinak než Selena. Jasné je, že tou osobou, kterou zmiňoval, byl Justin Bieber. Charlie totiž na jednom koncertě zakřičel nadávku právě na adresu aktuálního přítele Seleny.

 

  18:54,  aktualizováno  24. března 2019 16:13