Nejen vynikající herečka, ale i žena bojující za práva žen! Naše hrdinka!

Této mladičké, čokoládové Afroameričance je pouhých devatenáct let, ale zas svůj život toho už dokázala mnoho. Možná za to může její jméno, které znamená „síla, se kterou je potřeba počítat“. Její kariéra začala v pouhých čtyřech letech, kdy se objevila v Disneyho katalogu modelek, takže měla otevřené dveře reklamní spolupráce. Nejdříve zveřejnila, že je bisexuál, ale později v rozhovoru pro Wonderland Magazinu řekla, že je lesbička a v roce 2015 byla jmenována Feministkou roku! Znátjí můžete třeba z prvního dílu Hunger Games, kde hrála Routy a z filmu Všechno úplně všechno. Kromě toho, že je vynikající herečka umí také hrát na kytaru a bubny. Je vidět, že sudičky jí toho do kolébky daly hodně.

Všechno úplně všechno

Americký dramatický film, který vás bude dojímat od první sekundy a nebudete se od něho moci odtrhnout. Sedmnáctiletá Madeline (Amandla Stenberg) je od malička nemocná, protože její tělo nedokáže bojovat s venkovním světem, takže je stále zavřená doma a může za ní pouze její matka a ošetřovatelka. Všechno by probíhalo jak má a Madeline by trávila celé dny četbou a díváním z okna z jejího domu, které je pro ni tak trochu vězením. Ale jak už to bývá v romantických filmech, i tady se objevil kluk, který se přistěhoval do vedlejšího domu, ale kvůli její nemoci si pouze mohli dopisovat. Madeline si během chvíle uvědomí, že takový život nadále žít nechce, sebere všechnu svou odvahu a vydává se hlava nehlava za novým dobrodružstvím. A jak to celé dopadne? To uvidíte!

https://youtu.be/3x40_COTAhg

 

Na Instagramu je bohužel málo aktivní, ale i tak se ji vyplatí sledovat, protože nikdy nevíte, kdy tam přidá nějakou zajímavou fotku z natáčení.

27.června 2016 v 03:06, příspěvek archivován: 24.března 2019 v 14:44

?taken-by=absolutelyamandla

 

  6:15,  aktualizováno  24. března 2019 14:44