Exotická zpěvačka a tanečnice ví, že méně je někdy více. I v make-upu.

Pokud máte dokonalou, pěstěnou pleť jako Selena, postačí vám na sjednocení a rozjasnění cushion make-up. Je to speciální "houbičkový" make-up, který se dá skvěle vrstvit, takže ho na některých místech (třeba kde máte pupínky, žilky, začervenání) můžete dát více. Tam, kde není potřeba, tak méně. Proto působí na pleti velmi přirozeně, jako "druhá" kůže. Vždy ho ale aplikujte až po péči - ideálně po hydratačním krému, protože každé líčení lépe sedí na hydratované pleti.

Aby tvář získala zdravý, opálený odstín, jemně celý obličej přepudrujte bronzerem. Tváře zvýrazněte korálovou tvářenkou, kterou nanesete štětcem na lícní kosti. Tím se obličej opticky zúží.

Oči Selena nechala bez očních stínů i linek, pouze použila černou řasenku. Aby však oči vypadaly opticky větší, nejprve nenalíčené řasy natočte kleštičkami. Když byste kleštičky použila na již namalované řasy, mohly by se poškodit a polámat.

Dominantním prvkem v obličeji je široké obočí. Ideální je paletka na obočí, kterou vymalujete jeho tvar a také zvýrazníte barvu. Pak obočí pročešte kartáčkem, aby vše vypadalo přirozeně.

Seleniny rty jsou krásné a plné, proto na ně použila transparentní rtěnku s jemným leskem v jahodovém odstínu. Nebojte se rtěnku na rty nanášejte štětečkem, barva tak bude rovnoměrně nanesená a vy nebudete potřebovat žádnou konturovací tužku.

  23:45,  aktualizováno  24. března 2019 15:04