Charizmatický, pohledný fešák!

Tohoto vysokého fešáka jste už pravděpodobně někde viděli a jestli ne, určitě to stojí za to! Jeremy má dva bratry s kterými vyrůstal v malé vesničce v Anglii, kde studoval střední soukromou školu ve městě Bedford a dále nastoupil na National Youth Theatre a The London Academy of Music and Dramatic Art, kterou vystudoval s vyznamenáním! V šesti letech mu bohužel byla diagnostikovaná cukrovka, takže je závislý na inzulinu, ale ani nemoc ho neodradila od jeho snu stát se hercem. V posledních letech ho můžeme vidět na obrazovkách stále častěji. Hrál například ve filmu Teď a Tady, Žena v černém 2, Pád, This Beautiful Fantastic a jeho nejnovější film je Mamma Mia! Here We Go Again!

A my ho nejvíce milujeme ve filmu This Beautiful Fantastic!

Jestliže máte rádi film Amélie z Montmartu, tak si určitě zamilujete i tento příběh, který je ideální na pěkný podvečer s kávou a dortíkem. Jeremy v něm nehraje tu nejdůležitější roli, jako třeba ve filmu Pád, ale je tu rozkošný. This Beautiful Fantastic je o slečně Belle (Jessica Brown Findlay), která vyrůstá a žije sama. Snaží se zapadnout do dnešního chaotického světa, ale zachovává si stále svou osobnost. Je až moc náročná na úklid a vchodové dveře kontroluje snad desetkrát, aby zjistila, jestli opravdu zamkla správně. Doma nenajdete ani smítko prachu, ale její zahrada vypadá jako prales, protože má hrůzu z přírody. Bohužel jednu stranu plotu sdílí s pěkně protivných chlápkem, který zaměstnává kuchaře, ale ten mu dělá spíš sluhu a to se Belle nebílilo, takže ho zaměstnala sama a v tu chvíli nastává válka sousedů. Naštvaný soused na ní zavolá kontrolora a ten když uvidí její zahradu, tak ji dá měsíc, aby ji dala do pořádku, nebo bude muset odejít z domu..., jak to všechno dopadne, se nechte překvapit. Tento film je opravdová romanťárna.

https://youtu.be/Rq_7LPpKcT8

Jeremy se ve svém volnu věnuje charitativním činnostem, nebo se plaví na své jachtě. Svůj život dokumentuje na Instagramu, kde můžete sledovat jeho soukromý i pracovní život!

24.července 2017 v 13:29, příspěvek archivován: 24.března 2019 v 14:56

?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1fl32plrpx68z

 

  10:41,  aktualizováno  24. března 2019 14:56