Kamkoliv se pohne, poutá pozornost. Jak by ne. Exotická vévodkyně ze Sussexu je vždy krásná a stylová. Vypátrali jsme, jak to dělá.

Líčí se sama

I když má okolo sebe spoustu těch nejšpičkovějších vizážistů, svůj make-up nikomu nepřenechává a líčí se sama. Královský protokol velí jednoduchý minimalistický make-up, kdy hlavní roli hraje dokonalá, zářivá a opečovaná pleť. Na co nyní musí Meghan zapomenout, jsou výrazné, rudé nebo tmavé rtěnky. Musí volit barvu nude s jemným odstínem do růžova nebo do meruňkova - její favoritkou je matná rtěnka Matte Revolution Very Victoria od Charlotte Tilburry. Výraznější jsou pouze oči - používá na ně hnědou tužku MAC a černou řasenku Diorshow Iconic od značky Dior. Na večer Meghan ještě někdy přidá tekutou oční linku. Jejím oblíbeným produktem je rozjasňovač v peru  - Touche Éclat od YSL. Zakruje únavu i všechny nedokonalosti.

Dbá na čištění pleti

Za svoji dokonalou pleť Meghan vděčí kosmetičce Sarah Chapman, která vlastní svoji kosmetickou značku nesoucí její jméno - Sarah Chapman Skinesis. Ta tvrdí, že základem pleti bez pórů, černých teček a lesku je speciální čištění. Doporučuje odličovat se po koupeli nebo sprše, kdy se díky páře a teplu otevřou póry a pleť se na čištění připraví. Pak radí na celou tvář krouživými pohyby aplikovat čistící balzám Ultimate Cleanse a pak ho jemně setřít teplým, vlhkým flanelovým kapesníčkem. Meghan ve své péči také dbá na hydrataci, proto používá vysoce hydratační sérum od značky Kate Sommerville

  11:41,  aktualizováno  24. března 2019 14:57