Nejen mladá a hladová, ale i vtipná a sympatická!

Její tatínek je také herec, takže k povolání herečky měla už od mala dost blízký vztah a i její bratr jde ve stejných stopách. Začátek kariéry měla podobný jak mnoho hereček, pár vedlejších rolí a mihnutí v seriálech.

První větší roli získala ve SPY KIDS 2, kde ohromila natolik, že si zahrála i v pokračování SPY KIDS 3. Pak její kariéra začala nabírat na obrátkách a opravdový úspěch zažila až když hrála v seriál Hannah Montana. Také film Cyberbully, ve kterém si zahrála hlavní roli rozhodně stojí za shlédnutí. Teď je hlavní hvězdou úspěšného a vtipného seriálu Young & Hungry. Této krásce je pouhých 26 let, takže o ní ještě určitě mnoho uslyšíme!

Cyberbully

Tayol (Emily Osment) dostala od své matky k sedmnáctinám nový počítač, takže si založí profil, jenže netuší jak prostředí internetu může být zrádné a škaredé. Po čase se internet stane její noční můrou a musí se postavit tváří v tvář šikaně. Jelikož na své škole není moc oblíbená, všichni jí to dávají mnohem více sežrat. To Taylor dostane na úplné dno. Film poukazuje na internetovou šikanu, šíření nepravdivých informací a na to jak zpět získat svůj život do svých rukou.

 

https://youtu.be/fk_YSO0py7s

 

Emily je velmi aktivní na Instagramu, takže můžete sledovat, jak vypadá její soukromý a pracovní život a co si budeme povídat, to zajímá všechny. Třeba tam najdeme i fotku jak hraje fotbal, nebo plete, protože tyto činnosti miluje.

27.května 2018 v 20:50, příspěvek archivován: 24.března 2019 v 14:47

?taken-by=emilyosment