Exotickou krásku, která se nedávno stala členkou bristké královské rodiny miluje celá Anglie a obdivují ji ženy na celém světě. Co je tajemstvím její krásy?

Nestydí se za svoje pihy

V minulosti měla Meghan midrák ze svých pih, ale teď je bere jako své poznávací znamení, které k ní patří. Pomohl ji k tomu i její tatínek, který ji kdysi jako malé řekl, že obličej bez pih je jako noc bez hvězd. Jejím oblíbeným make-upem je rozjasňující, transparentní Armani Luminous Silk Foundation, který nanáší speciální houbičkou Beauty Blender.

Pravidelně cvičí

Kromě cvičení "Pilates Megaformer", které je založené na cvičení pilates a speciálních strojích ( u nás můžete vyzkoušet např. v More Than Pilates) a o kterém Megan tvrdí, že je to ta nejlepší věc, kterou si můžete dokonale vytvarovat svoje tělo. Vsází také na Barre fitness, které kombinuje posilování z pilates, pozice a protažení z baletu a kardio cvičení. Není proto divu, že Meghan měla tak krásně vyvarované paže, když odjížděla po svatbě z Windsorského zámku na posvatební párty.

Nosí nenápadný lak

Královský protokol zakazuje nosit dlouhé a barevné nehty. Manikúra musí být jednoduchá a čistá. Proslýchá se, že Megan nosí stejnou barvu laku na nehty, jako královna – mléčně narůžovělý lak Essie – odstín Ballet Slippers.

Pije hodně vody

Meghan se nechala slyšet, že její aktuální vzhled hodně záleží i na tom, jak zrovna moc pije vody. „Někdy na vodu ale zapomínám, protože dávám přednost vínu.“ prozradila kdysi v nadsázce. A i víno příspívá ke krásné pleti, obsahuje totiž hodně antioxidantů, které oddalují následky stárnutí.

Vsází na koenzym Q10

Aby i po cvičení měla krásnou, zářivou pokožku, používá Meghan i jeden přípravek z drogerie, který si může dopřát každá žena – tělové mléko s koenzymem Q10 od značky Nivea. "Tohle tělové mléko sice skoro nic nestojí, ale vyhlazuje moji kůži a dělá ji krásnější. Neobejdu se bez něho.“ řekla kdysi.