Tato slečna má výborně nakročeno na úspěšnou kariéru!

Do nedávna se toho o Meghann moc nevědělo, ale její kariéra začíná nabírat na obrátkách. Tato mladá herečka vystudovala Longmeadow High School. Zahrála si malou roli v úspěšném seriálu Gossip Girl, který milují všechna děvčata, dále získala roli ambiciózní bloggerky v seriálu Politická hra a nyní ji můžete vidět v seriálu The Bold Type, kde hraje jednu z hlavních rolí. Zatím jsou natočeny pouze dvě série, ale i tak si tento seriál na první dobrou oblíbíte!

Politická hra

Tento seriál se odehrává v politickém prostředí. Sleduje život silné ženy, bývalé první dámy USA Elaine (Sigourney Weaver), která nyní pracuje jako tajemnice současného prezidenta. Tímto veřejným životem je ovlivněna i celá rodina, takže je pod drobnohledem novinářů. Jeden ze synů má také slibnou kariéru a chystá svatbu, ale druhý se utápí v alkoholu, což je pro novináře největší lákadlo. S novinářkou Susan (Carla Guginová) stojí Elaine proti sobě, ale po čase zjistí, že toho mají hodně společného.

https://www.youtube.com/watch?v=cUIuCDGuggo

Meghann určitě sledujte na Instagramu, kde dává příspěvky se zvého soukromého i pracovního života. Takže se můžete dostat do zákulisí natáčení seriálů, nebo cestovat.

28.září 2017 v 18:41, příspěvek archivován: 24.března 2019 v 14:35

?taken-by=meghannfahy