Ani dyslexie ji neodradila od herecké kariéry!

Tuto mladou momentálně zrzavou krásku si dobře zapamatujte, protože těch úspěchů za sebou už pár má. Bella žije v Kalifornii a má další tři sourozence. Bohužel její otec zemřel při autonehodě a jako malé ji diagnostifikovali dyslexii, kterou se jí podařilo částečně odstranit tím, že četla všechno na co přišla. I obaly od lupínků. Ale ani tyto věci ji neodradily vzdát se svého snu. Její první veřejný úspěch byl už v jejich pěti týdnech života, kdy se objevila v časopisu a tím se jen tak někdo chlubit nemůže.

Bella dostala dvě ceny Young Artist Award za nejlepší výkon ve vedlejší roli v TV seriálu. A kde tuto dvacetiletou slečnu můžete vidět? My jí milujeme ve filmu Famous in Love.

Famous in Love

Příběh tohoto romantického seriálu je inspirovaný knihou spisovatelky Rebeccy Serle. Seriál je o slečně Paige (Bella Thorne), která je klasickou studentkou vysoké školy. S její kamarádkou jdou společně na konkurz hlavní role do hollywoodského trháku, který vyhraje a náhle se z ní stane celosvětová celebrita. Nikdo z běžné populace neví, co tento svět celebrity obnáší,, a tak se Paige musí vypořádat se všemi nástrahami jak kladnými, tak zápornými tohoto nového života....

 

https://youtu.be/pa0_EIlx4nk

Bellu můžete sledovat i na Instagramu, kde vedle soukromého a hereckého života, postuje své vlasové proměny, které přímo miluje!

30.května 2018 v 23:05, příspěvek archivován: 24.března 2019 v 14:46

?taken-by=bellathorne