Když se spojí silná osobnost s módní značkou, vzniknou originální kousky!

Čím dál častěji, hlavně sportovní módní značky, oslovují celebrity, aby se staly ambasadory jejich oblečení . Co si budeme povídat, mladí lidé nás dokáží inspirovat a zdravě „nakopnout“ i ke sportovním výkonům. Zpěvačky, modelky, herci i herečky vědí, že ke spokojenosti potřebují i pohyb a snaží se tuto myšlenku předat dál a inspirují nejen mladé lidi ke sportu.

Značka PUMA vytvořila kolekci oblečení En Pointe, na které spolupracovaly tanečnice newyorského baletu. Tuto kolekci si zamilujete na první pohled, protože je rafinovaně ženská, funkční, praktická a má nádherné pastelové tóny! Každá slečna chce i při cvičení vypadat krásně a moc dobře to ví Selena Gomez i Cara Delevingne, které se staly ambasadorkami této značky.

Sportovní značka Reebok oslovila ke spolupráci také dvě silné ženy, které jsou plné sebedůvěry, vnitřní síly a odvahy. Zpěvačku Arianu Grande, která je vždy stylová, nebojí se jít sebejistě za svým a herečku Gal Gadot, kterou na první pohled nic nezastaví!

Troufám si říct, že Conversky znáte opravdu všichni, protože tyto stylové boty snad nikdy nevyjdou z módy. Tváří kampaně je zpěvák Zayn Malik, který obul klasické semišové One Stary v černobílém provedení, i více provokativní červený model z kolekce One Star Carnival.

  11:08,  aktualizováno  24. března 2019 14:57