Jak nechat vyniknout kráse očí? Zkuste to jako vévodkyně ze Sussexu!

Přísný královský protokol nedovoluje Meghan používat výrazné barvy na rtech a na nehtech, ale Meghan je rebelka a tak ho někdy poruší a použije třeba černý lak. Důraz v líčení klade na oči - sází na kouřové, avšak v přirozených tónech.

Co budete potřebovat:


Podkladovou bázi pod oční stíny, tmavě hnědou tužku na oči, hnědé oční stíny a hnědou řasenku.

Postup:


Nejprve si pro líčení připravte podklad - to aby se barvy nestíraly a vydržely po celý den. Skvělé jsou podkladové báze pod oční stíny, které aplikujte na celé horní víčko. Pokud bázi nemáte, aplikujte tam make-up a ten pak zafixujte transparentním pudrem.

Pak celé oko obkružte měkčí tmavě hnědou tužkou na oči. U vnějších koutků můžete linku protáhnout do špičky, vedoucí směrem nahoru - tím docílíte sexy mandlovitého tvaru oka. Na horní víčko můžete nanést i tmavě hnědý oční stín, který pak spolu s hnědou linkou štětečkem jemně rozmažte do ztracena tak, aby barva působila, jako by se postupně ztrácela její intenzita.

Pokud toto líčení chcete nosit na večer, použijte černou řasenku nebo si nalepte umělé řasy. Na den, stejně jako Meghan, vám postačí hnědá řasenka. Ostatní líčení nechejte nenápadané a slaďte ho s nude rtěnkou nebo balzámem na rty.