Zombie Kill of The Week je nekonečná násilná hostina

  17:00aktualizováno  17:00
Poutavá a skutečně zábavná akční retro "řezničina" Zombie Kill of The Week je žroutem času na hodně dlouho. Spousta možností a odemykání nových schopností zaručuje, že hru neopustíte dříve než po několika hodinách. Komu neustávající příval kulek nevadí, bude se cítit jako v ráji.
90

Zombie Kill of The Week

Platforma: Freeware
Výrobce: Panic Art Studios

  • akční akce s akcí
  • spousta vylepšení
  • dlouhá herní doba
  • můžete hrát i na mobilních telefonech
  • jen akce, akce a zase akce
  • po čase stereotypní (chybí nějaký cíl)

Stáhnout

Zombie Kill of The Week

Zombie Kill of The Week

Hektická akční dvourozměrná zombie řezničina Zombie Kill of The Week hráče uzavře do jedné z poměrně rozsáhlých map, kde se neustále brání obrovským, neutuchajícím přívalům nemrtvých až do té doby, než je převálcován a nezemře. Velké možnosti vylepšování všeho hru řadí do kategorie těch titulů, které nedohrajete jen tak a bavit přestanou až po několika hodinách. Pro milovníky rychlé akce v retro kabátě je Zombie Kill of The Week minimálně trefou týdne. A hrát ji můžete i na Androidu.

Zombie Kill of The Week

Zatímco nedávno recenzovaná zombie akční hra Zombie Grinder se specializuje na hru více hráčů po síti, v Zombie Kill of The Week nic takového nenajdete. Jde tedy o zábavu výhradně pro jednoho soukromníka. Ovšem zbytek konceptu je skoro totožný. Hráč si vybere jednu ze čtyř rozsáhlých arén, které se liší prostředím i atmosférou a zde se snaží přežít co nejvíce nepřátelských vln, které jsou jedna za druhou obtížnější a početnější.

Zombie Kill of The Week

V každé mapě se nachází spousta vylepšení, ale za vše je nutné tvrdě platit. Na počátku je vždy otevřena jen malá část mapy a je třeba po nastřádání dostatečného množství peněz (ze zabíjení nemrtvých, jak jinak), odemknout dveře do další části.

Tím se sice zvětšuje samotná mapa, nacházíte lepší zbraně a máte větší plochu pro své působení, ale zároveň se tím otevírají další díry, kterými proudí další nepřátelé. Nejvíce se mi vyplatilo vždy nastřádat dostatek peněz, prolézt celou úroveň, najít minigun a koupit si ho. Vše ostatní už pak bylo nasnadě.

Zombie Kill of The Week

Hra je sice jen pro jednoho hráče, ale je možné si navolit pomocníky ovládané počítačem. Ty lze odemknout až v případě, že na mapě najdete vysílačku. Jsou poměrně chytří, dobře se kryjí a sami si kupují zbraně. Pokud je pomocník zabit, je možné ho do uplynutí určitého limitu bezplatně oživit, ale pokud to nestihnete, zemře nadobro. Koukat se na trio postav, z nichž dvě pálí supermocným rotačním kulometem a třetí automatickou brokovnicí do bandy nemrtvých, je zde k nezaplacení.

Zombie Kill of The Week

Za každé přežité kolo získáváte body dovednosti a pak jakési speciální, velmi vzácné mince. Body lze rozdělit mezi některé schopnosti, jako je lepší střelba, nebo rychlejší běh, ale také třeba schopnost, že vám z nepřátel častěji padají peníze, či velmi důležitá krátkodobá vylepšení jako desetivteřinový berserk, nebo adrenalin. Ony vzácné mince je pak možno proměnit za speciální zbraně (některé jsou dost bizarní, jiné jen zábavné), oblečení, nebo s nimi lze odemykat další mapy.

Zombie Kill of The Week

Zombie Kill of The Week je skvělá akční hra, která nadchne a uchvátí. Ale má své mouchy, jako třeba hudbu, která neustále hraje. Je to jakási rocková a velmi rychlá smyčka, což je hezké, ale jen na chvíli a pak se koukáte, kde se to vypíná. Největší potíží je však chybějící motivace pro dlouhodobější hraní.

Zombie Kill of The Week

Každé kolo hry je vlastně stále stejné a mění se jen mapy, přičemž kromě vylepšování všeho zde není nic, žádný vrchol, který by hráče nutil postupovat dál. Je to škoda, protože náplň hry si o to přímo říká.

Zombie Kill of The Week je tak akcí, která si vyžádá hodně času, chcete-li odemknout a vyzkoušet všechno, ale nic vás k tomu netáhne. Ale komu to stačí (a že takových je horda), ten bude hrát ještě dalších čtrnáct dní.

Hru je možné zdarma stáhnout i do mobilního zařízení s Androidem. Pro tento systém je možné hru stáhnout odsud.

Autor:

Hodnocení hry

Naše hodnocení

90 %

Hodnocení čtenářů

92 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 13 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

There Was A Caveman vám připomene legendární Prehistoric

There Was A Caveman

Tahle skvělá plošinovka vás vezme přes hlavu kyjem a nechá vás vzpomenout na staré dobré časy slavných arkád...

Tanks of Freedom je taktická hra pro líné stratégy

Tanks of Freedom

Pod líbivou retro slupkou této tahové strategie se skrývá shnilá a problémy prostoupená hra, o které se ani nedá říkat,...

The Last of Humans představuje: Nejhlasitější zombie v historii

The Last of Humans

Nemrtví v této akci jsou asi tak rychlí, jako zabržděný parní válec. Ale to této „hororové“ hře vůbec neubírá na kráse.

Trest nebo domluva? Co na fyzické tresty říkají odborníci
Trest nebo domluva? Co na fyzické tresty říkají odborníci

Výchova dětí je těžká disciplína a neexistuje univerzální návod. Jak potrestat dítě, které neposlouchá? Fyzické tresty, zákazy nebo stačí jen domluva? Odborníci v tom mají jasno.

Najdete na iDNES.cz