Zombie Grinder je retro apokalypsa pro více hráčů

  10:00aktualizováno  10:00
Mimořádně zábavná a propracovaná akční hra s lehkými prvky her na hrdiny Zombie Grinder je obrovskou studnou zábavy pro více hráčů. Ačkoliv neobsahuje hru pro jednoho, tak ti, kdo disponují hravými kamarády, budou nadšeni.
100

Zombie Grinder

Platforma: Freeware
Výrobce: Twin Drills

  • obrovské množství možností
  • vylepšování zbraní a statistik
  • retro vizuál
  • neobsahuje hru pro jednoho hráče

Mimořádně zábavná a obsahově neskutečně nacucaná zombie střílečka Zombie Grinder je titulem, za který by se chtělo i platit. Skvělá zábava v retro kabátku ve více hráčích je však vykoupena krutou daní: Zombie Grinder je obrovský žrout času. Jestliže tedy máte do několika hodin někde být, rozhodně vám hru nedoporučuji.

Zábavná hratelnost, skvělá hudba, spousta možností a herních módů, vylepšování postavy i zbraňového arzenálu, to vše je zde obsaženo v takové míře, až se vám bude zdát, že není možné, aby byl Zombie Grinder zadarmo.

Zombie Grinder
Zombie Grinder

Aby bylo jasno: hra je k dnešnímu datu pouze v jakési testovací verzi a rozhodně nejde o finální stav. Přesto je zcela úžasná. Hráč si vybere svou postavičku, trošku si pohraje s jejím zevnějškem a může se pustit do hraní.

Na výběr jsou hned tři herní módy. V kampani plníte různé úkoly a pomalu postupujete vpřed v jednoduchém ději, pak je tu klasická snaha o přežití, kdy na vás nastupují čím dál obtížnější vlny nepřátel, a nakonec naprosto skvělý PvP, tedy souboje hráčů proti hráčům.

Škoda je jen, že Zombie Grinder neobsahuje hru pro jednoho hráče, a tak je nutné mít k ruce pár hravých přátel, ale třeba se tato možnost v konečné verzi objeví.

Zombie Grinder
Zombie Grinder
Zombie Grinder

Hráčova postava pomalu, ale jistě získává nové úrovně zkušenosti, za které si lze vylepšovat některou ze základních statistik, jako jsou objem zdraví, rychlost, způsobované poškození zbraněmi na blízko i těmi na dálku a tak dále. Pak si lze upravit velikost zásobníku, rychlost střelby a třeba i zkrátit čas nutný k přebití zbraně.

Kromě zkušeností ze zlikvidovaných nepřátel také padají penízky. Za ty je možné si u obchodníků koupit mnoho zajímavých věcí. Kromě změny vzhledu (různé druhy oblečení, čepic, bot, žertovných kloboučků) si hráč může koupit některou z obrovského množství zbraní. Těch jsou desítky. Od pistolí až ke granátometům, laserům, raketám a zmrazovacímu paprsku.

Zombie Grinder
Zombie Grinder
Zombie Grinder

Zombie Grinder je skvělou akční hrou v retro stylu, která na vás dýchne až překvapivě čerstvou a zábavnou hratelností a atmosférou. Poskytuje obrovské možnosti na obrovském prostoru v záplavě obrovského množství nemrtvých. Pokud máte k ruce partu hráčů, kterým nevadí velké množství mrtvých těl a všudypřítomné hektolitry krve, pak jste v Zombie Grinderu našli herní poklad.

Pro hraní je třeba si na těchto oficiálních stránkách stáhnout maličký instalátor a zaregistrovat se. Dostupné jsou verze pro Windows, Mac OS i Linux.

Autor:

Hodnocení hry

Naše hodnocení

100 %

Hodnocení čtenářů

84 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 23 čtenářů

Témata: Linux

Nejčtenější

Další z rubriky

V Probably Not jste ten nejméně užitečný pomocník v domácnosti

Probably not

V roli robotického pomocníka v domácnosti by vaším nejtěžším úkolem mělo být správně roztřídit ponožky. To byste ale...

Ananias je epická hra na hrdiny jak se sluší a patří

Ananias

Ananias vás možná nepřekvapí svou originalitou, ale perfektně kombinuje zažité a funkční prvky, které jsou v žánru her...

Roulette Knight je nejbizarnější hra na hrdinu v historii lidstva

Roulette Knight

Hrdinská dobrodružství mají mnoho podob. Nemusíte zrovna zachraňovat svět. Stačí, abyste se snažili neprostřelit si...

Najdete na iDNES.cz