Středa 29. ledna 2020, svátek má Zdislava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 29. ledna 2020 Zdislava

Unreveal Tournament – odhal si krásku!

  12:00aktualizováno  12:26
Her a hřiček, při jejichž hraní vás (alespoň dle slov tvůrců) čeká navíc i trocha vzrušení je sice poměrně dost, ještě jedna navíc ale určitě vaší freewarové sbírce neuškodí. Tím spíš, že terčem Unreveal Tournamentu jsou opravdové krásky.
50

Unreveal Tournament

Platforma: Freeware
Výrobce: Loungin.net

Stáhnout

Unreveal TournamentCelkem tři sličné děvy se budou přímo před vašima očima v Unreveal Tournamentu zbavovat oblečení, které těsně obepíná jejich krásná těla. A celkem trojí pocuchané nervy potrápí vaši psychiku, rozhodnete-li se, že nahota těchto krásek je něco, co vám za žádnou cenu nesmí uniknout. Protože ale rekapitulace patří až na konec, nakoukněme nejdřív téhle lehce erotické hříčce takříkajíc „pod sukni“. Názvem se nenecháme zmást – z Unreveal Tournamentu by se totiž lehkým zkomolením mohl stát Unreal Tournament, který má se svlékáním sličných dam společné asi totéž co já s opravdovým polesným (pro ty pomalejší – mé jméno je Polesný). Složité úvodní instrukce také hravě odstrčíme do oněch míst a nepropadneme panice, ačkoli v napsané formě vypadají krkolomně. A na konec k vlastnímu překvapení zjistíme, že celá ta anabáze vysvětlování byla naprosto k ničemu, protože hrajeme klasického „hada“. Hada z kostiček, kterých postupem času přibývá a přibývá, čímž hráči znesnadňují pohyb po hracím poli a především zakrývají postupně se odhalující krásku.

Unreveal TournamentSlečna trpělivě stepující ve středu obrazovky přitom neodhazuje svršky (a dokonce ani nic jiného) jen tak za pěkný úsměv, který na vaší tváři mimochodem vydrží nejdéle do první kolize se stěnou, ale v přísně určeném pořadí na základě vašeho výkonu ve hře. Když kostičky poříráte rychle, sloupkový ukazatel v pravé části monitoru stoupá do nebes a kráska si v určených momentech automaticky odkládá. Stačí ale jedna jediná chyba a vše začíná na novo – plně oděnou modelku nevyjímaje. Hra se s vámi přitom rozhodně nemazlí – skončit s neúprosným nápisem Game Over na obrazovce můžete dokonce i tak, že ťuknete do klávesy udávající směr proti tomu, jímž se had právě ubírá. Ale i když to teď vypadá, že svléknout jednu z hrdinek Unreveal Tournamentu je pomalu těžší, než si vyhlídnout „živou“ oběť někde na párty, opak je pravdou. Hada lze v relativně vysoké rychlosti pochybu stále dobře ovládat a díky střídmé grafice i na pomalejších počítačích.

Unreveal TournamentA „střídmý“ je obecně přívlastek, s nímž se celé technické zpracování hry může náležitě ztotožnit. Pochvalu do deníčku si tak trochu odděleně zaslouží snad jen animace hlavních hrdinek Sestávají sice jen z několika málo obrázků, i tak z nich ale čiší nefalšovaný erotický náboj a to je u her obdobného typu to nejdůležitější. A ať už jste mravokárci sebevětšími, jistě kouzlu alespoň jedné z nabízených slečen podlehnete. Samotná idea plazícího se hada je samozřejmě profláklá jako hrom a nejde o nic originálního, což Unreveal Tournament do jisté míry shazuje. Jako košér mi nepřijde ani evidentní parazitování na názvu, slůvko „tournament“ totiž v tomto případě rozhodně není na místě. A co se kritiky týče, musím se ještě pozastavit u žebříčku nejlepších hráčů – ten mi totiž odmítl za jakýchkoli podmínek fungovat. Ne, že by mě to nějakým razantním způsobem poznamenalo na duši, ale pokud jde o jednu z mála „fičurek“, jimiž se hra může pyšnit, je pravděpodobně dost velkou závadou, pokud případně nefunguje. Zda svlečené dívky tyhle všechny nedostatky vyrovnají, to posuďte sami.


Autor:

Hodnocení hry

Naše hodnocení

50 %

Hodnocení čtenářů

71 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 225 čtenářů

Premium

Velký test palubních kamer: některé umí i ochránit před nehodou

Porovnali jsme šestnáct oblíbených autokamer podle kvality záznamu, parametrů a funkcí, které nabízí. Cenové rozpětí...

Premium

Léčil jsem lidi homeopatií. Pak jsem zjistil, že funguje jinak, než mi říkali

Homeopatie je přes dvě stě let stará medicína. Znamená to, že patří do starého železa, nebo má stále co nabídnout?...

Premium

Do dvou let se ukáže neudržitelnost elektroaut, říká bývalý šéf Škoda Auto

Vadili jsme hlavně značce Volkswagen, když jsme postavili Octavii proti Golfu, říká v rozhovoru pro LN Vratislav...

  • Další z rubriky

V pohádkové Chalk Gardens je kreslený svět plný plyšáků

Dětský svět Chalk Gardens je propojený jedním velkým úkolem mimořádné důležitosti. Totiž, úkolem najít ukradenou nohu...

King‘s Comfort, aneb, co dělá Norman Bates během dlouhých nocí

Zdánlivě liduprázdný motel je skvělé dějiště tradiční „vyvražďovačky“. Tohohle maniaka není tak snadné setřást.

There Was A Caveman vám připomene legendární Prehistoric

Tahle skvělá plošinovka vás vezme přes hlavu kyjem a nechá vás vzpomenout na staré dobré časy slavných arkád...

Ananias je epická hra na hrdiny jak se sluší a patří

Ananias vás možná nepřekvapí svou originalitou, ale perfektně kombinuje zažité a funkční prvky, které jsou v žánru her...

Najdete na iDNES.cz