Toy Balls - pane, pojďte si hrát

  12:00aktualizováno  11. února 7:59
Že vám přijde sestřelovat hračky pro děti tak trochu nevhodné? Právě naopak! Toy Balls je pro ty nejmenší jako dělané, ač je trochu obtížnější co se přesnosti týče, zábavy nabízí dostatek.
80

Toy Balls

Platforma: Freeware
Výrobce: Fireglow Team

Stáhnout

Toy BallsPředevším děti budou mít radost z této 3D střílečky, které jsou jim jinak vzhledem k neskutečné brutalitě odepřené. V Toy Balls se neobjeví ani jediná kapka, místo toho ji nahradí hračky všech množných barev. Ostatně tomu odpovídají i okolní obrázky, které září všemi možnými barvami a mohu vás uklidnit, že přesně tak to bude vypadat ve hře samotné. Poté, co projekt poprvé zapnete, budete možná s toho množství barev trochu oslněni. Na tento prvotní šok si ale velice rychle zvyknete a při hraní si budete již nadále jen slastně pobrukovat. Toy Balls

Základem tedy je zbraň. Nečekejte žádnou brokovnici, kulomet či jinou čistě vojenskou záležitost. Toy Balls chtělo za každou cenu zůstat v onom hravém a dětském stylu, proto do ruky uchopíte několik kousků, které ale bude spojovat jediná munice – kuličky. Ty jsou zde dosti cenným artiklem, neboť dojdou-li, je zle. I když máte k dispozici více zbraní, může se stát, že přijdete na nulu co se všech nábojů týče, což bohužel znamená konec hry. Zabránit tomuto stavu jde jen jediným způsobem – přesnou střelbou. Žádné boxy s dodatečnou municí se zde nekonají a novými balónky jste odměňováni za správnou trefu a to hned plus třemi na vaše konto. I když to zní dosti lákavě, budete zejména zpočátku dosti míjet, bodíky se budou odečítat. Pečlivým trénováním mušky se ale jistě dostanete dále.

Toy Balls

Hlavním terčem se vám tedy stanou hračky a to ne jen tak ledajaké. Dětský pokojík kolem vás je vlastně jedna velká a různě pospojovaná horská dráha. Běží jak v úrovni vašich očí, tak i napravo, nalevo či nahoře a dole. Mezi těmito místy budete samozřejmě scrollovat za pomocí myši a tak si vylepšovat pohled a vyhlížet novou skupinku hraček na sestřelení. Tento zdroj je téměř nevyčerpatelný, na horské dráze se totiž téměř neustále pohybují malé vagónky obsazené zvířecími plyšáky. Ty musíte sestřelit – to vše samozřejmě v pohybu, který se zrychluje a zpomaluje v závislosti na zakroucení trati.Dalším problémem je občas se objevující sklo, přes které střílet prostě nelze. Proto bude třeba počkat na krátkou mezeru či na chvíli, kdy zvířátka ze skleněné hradby prostě vyjedou.

Celkově hodnotím Toy Balls jedině kladně. I když nejspíše nebude vyhledávanou záležitostí pro odrostlejší hráče, celkově jedině potěší a to především ty menší, kteří třeba alespoň ve virtuální podobě spatří vizi svého vysněného pokojíčku.

 

Autor:
 

Hodnocení hry

Naše hodnocení

80 %

Hodnocení čtenářů

38 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 11 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

V Probably Not jste ten nejméně užitečný pomocník v domácnosti

Probably not

V roli robotického pomocníka v domácnosti by vaším nejtěžším úkolem mělo být správně roztřídit ponožky. To byste ale...

The Last of Humans představuje: Nejhlasitější zombie v historii

The Last of Humans

Nemrtví v této akci jsou asi tak rychlí, jako zabržděný parní válec. Ale to této „hororové“ hře vůbec neubírá na kráse.

King‘s Comfort, aneb, co dělá Norman Bates během dlouhých nocí

Northbury Grove: King‘s Comfort

Zdánlivě liduprázdný motel je skvělé dějiště tradiční „vyvražďovačky“. Tohohle maniaka není tak snadné setřást.

Najdete na iDNES.cz