The Other Side of Santa - naštvaný Santa

  12:00aktualizováno  3:59
Vánoce jsou nenávratně za námi a všichni si užíváme nadělených dárků. Santovi už skončila směna, i když proč si ho ještě naposledy nepřipomenout ve hře. I když je trošku jiná.
60

The Other Side of Santa

Platforma: Freeware
Výrobce: Jim Taylor

Stáhnout

Other Side of SantaJestliže máte Santu spojeného s dárky a vánoční pohodou, rychle na tento fakt zapomeňte. Santa, vyskytující se ve hře The Other Side of Santa, má z předvánočního veselí pramalou radost a nával dárků jej evidentně uvádí v zuřivost. A proto se rozhodl všechny dárky jednou provždy zlikvidovat.

Ve hře ovládáte Santu na saních a za úkol máte sestřelit co nejvíce proti vám letících hraček. Hračky jsou rozmanité, vesměs se však jedná o zvířátka všeho druhu nebo jinou plyšovou havěť. Podle četnosti výskytu Teletubbies bych si troufal tvrdit, že autor hry tyto malé neustále se opakující tvorečky opravdu nemá rád. V The Other Side of Santa si jich ve hře užijete Other Side of Santa vrchovatě. Hračky samo sebou nehodlají prodat svoji kůži lacino, různě manévrují a ty schopnější z nich opětují střelbu. V levém horním rohu vidíte postavičku Santy, která symbolizuje vaše zdraví. Kromě agresivních hraček, které se vás snaží co nejrychleji zničit můžete občas narazit také na hračku v podobě Santy, která vám doplní zdraví. Časem na vás hračky vyrukují s hračkovým bossem v podobě velké hračky se silnějšími schopnostmi, nicméně s trochou zručnosti pro vás ani střílející přerostlý Teletubbies nebude překážkou.

Na první pohled působí The Other Side of Santa strohým dojmem, nikde žádné efektní výbuchy ani náročnější zpracování. Celá grafika vypadá postarším dojmem, nicméně pro hraní obdobných typů her není tento faktor až zas tak důležitý. Vše co vidět potřebujete, vidíte přehledně a neobtěžují vás žádné rušivé elementy. Other Side of Santa Na druhou stranu hratelnost mě mile překvapila. Čekal jsem jenom další tupou střílečku, což se ve své podstatě veskrze potvrdilo, nicméně ono zpracování rozzuřeného Santy střílející po tlupě Teletubbies a jiných legračně vypadajících hračkách, působí zvláštním a legračním dojmem. K recesistickému tónu hry přidávají bezpochyby také infantilní zvuky a vcelku příjemná vánoční muzika.

Celkově vzato nenaleznete v The Other Side of Santa nic co byste dříve nehráli, nicméně onen vánoční kabát se povedl. Jestliže si tedy chcete vyzkoušet vánoce naruby, můžete začít stahovat. Ode mě dostane The Other Side of Santa slušnou šestku.


Autor:
 

Hodnocení hry

Naše hodnocení

60 %

Hodnocení čtenářů

32 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 11 čtenářů

Témata: Advent a Vánoce

Nejčtenější

Další z rubriky

V pohádkové Chalk Gardens je kreslený svět plný plyšáků

Chalk Gardens

Dětský svět Chalk Gardens je propojený jedním velkým úkolem mimořádné důležitosti. Totiž, úkolem najít ukradenou nohu...

Roulette Knight je nejbizarnější hra na hrdinu v historii lidstva

Roulette Knight

Hrdinská dobrodružství mají mnoho podob. Nemusíte zrovna zachraňovat svět. Stačí, abyste se snažili neprostřelit si...

There Was A Caveman vám připomene legendární Prehistoric

There Was A Caveman

Tahle skvělá plošinovka vás vezme přes hlavu kyjem a nechá vás vzpomenout na staré dobré časy slavných arkád...

Najdete na iDNES.cz