The Farmer - pěstujeme květiny

  12:00aktualizováno  9:29
Že je pěstování vlastních rostlinek, okopávání záhonků a zasazování semínek neoblíbená činnost? The Farmer vás přesvědčí o tom, že i práce na zahradě může být zajímavá a zábavná.
70

The Farmer

Platforma: Freeware
Výrobce: drZool

Stáhnout

The FarmerZahradničina, to je těžká dřina. O tom by mohl vyprávět každý, kdo si jen po zábavu pěstuje za svým rodinným baráčkem několik málo druhů zeleniny. Podstatně složitější je situace v momentě, kdy se pěstováním plodin rozhodnete živit a to je právě případ hlavního hrdiny této poměrně netradiční hry.

Základem všeho je kampaň skládající se z několika misí, které na sebe navazují a vždy vám představí trochu odlišný úkol. V každém z nich budete muset pochodovat s postavou zahradníka, který může provádět několik základních akcí. PočátkThe Farmerem všeho jsou sazenice, ty dostanete téměř pokaždé, neboť bez nich byste nedokázali opravdu nic. Pokud máte v zásobníku nějaké, stačí dojít k záhonku, zmáčknout šipku dolů a mezerník, čímž semínko zaklíčíte. Tak můžete pokračovat dál a dál a zasadit třeba několik rostlinek za sebou. Vzhledem k tomu, že všechny rostou stejně rychle, až dojde k dozrání prostě jen půjdete od jedné po druhou a sesbíráte co potřebujete.

V praxi to ale samozřejmě až tak snadné není a celkově se dá říct, že existují minimálně tři produkty, které můžete z květinky vytáhnout a kterou z nich si na konto připíšete závisí jen na tom, kdy vlastně rostlinku sklidíThe Farmerte. V případě, že k ní přijdete právě v momentě, kdy se na níá objeví krásný bílý květ a stisknete mezerník, připíšete si na konto právě onu květinku. To ale není to jediné, co budete potřebovat a tak je čas od času třeba nechat kytku trochu přezrát – když vypadá tak trochu povadle a stisknete mezerník, naopak z ní získáte semena. K čemu jsou potřebná je jasné – do začátku totiž dostanete třeba jen pět sazenic a potřebujete vypěstovat patnáct kusů. Jestliže propásnete i tuto fázi, po květince zbude jen hromádka, která je ovšem mnohdy také potřebná. Co se zbývajícího třetího produktu týče, ten získáte přeměnou bílých kvítků u dřevěného zařízení napravo. A tak to jde neustále dokola, jen úkoly začínají být obtížnější a více náročnější na čas. The Farmer vás ale přes to jen tak neomrzí. Naopak, líbit se vám bude zejména zpočátku díky originálním postupům. Možná škoda toho nudného a neměnícího se pozadí, jež se hodně rychle okouká. Celkově se mi ale hra rozhodně líbila a mohu ji doporučit :-).

 

Autor:

Hodnocení hry

Naše hodnocení

70 %

Hodnocení čtenářů

61 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 21 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Smrt v REZ PLS není pro dvě kouzelnická nemehla překážkou

REZ PLS

V této velice pěkné, ale technicky nedokonalé plošinovce vám nepomůže ukládání pozice, ale síla přátelství… A taky...

Tanks of Freedom je taktická hra pro líné stratégy

Tanks of Freedom

Pod líbivou retro slupkou této tahové strategie se skrývá shnilá a problémy prostoupená hra, o které se ani nedá říkat,...

V Probably Not jste ten nejméně užitečný pomocník v domácnosti

Probably not

V roli robotického pomocníka v domácnosti by vaším nejtěžším úkolem mělo být správně roztřídit ponožky. To byste ale...

Advantage Consulting, s.r.o.
PROVOZNÍ ELEKTROTECHNIK

Advantage Consulting, s.r.o.
Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
nabízený plat: 27 000 - 30 000 Kč

Najdete na iDNES.cz