Sven - sexuální praktiky velikonočních beránků!

  12:00aktualizováno  6. června 2004 2:11
Máte rádi střílení slepic ve hrách typu Moorhuhn? Tak nemeškejte a vyzkoušejte si novinku od jejich původních tvůrce, vývojové společnosti Phenomedia AG ... A nepůjde o nic menšího než uspokojování sexuálních tužeb nadržených oveček! No nezní to zajímavě?!

Sven Bomwollen

Platforma: Freeware
Výrobce: Phenomedia

Stáhnout

Sven

Dnes tady máme opravdovou velikonoční lahůdku, v níž prakticky naleznete od každého něco. Jednak je jejím tvůrcem studio Phenomedia, které přineslo světu vynikající freewarové gamesy Moorhuhn 2 a 3 nebo Catch the Sperm 2 (kolem slepic se obzvláště v Německu rozpoutala taková mánie, že např. z reklamy na VIVA TV jste si mohli zakoupit slepičí puzzle od Ravensburger...). Dále jsou ve hře zvířátka, což je typický rys her Phenomedie (až na Catch the Sperm 2, kde se spermie skutečně nedá považovat za živočicha :). A je zde i téma sexu, který je na internetu tolik oblíbený... Pojďme tedy na to – beran Sven už čeká na své číslo!

Pokud si vzpomínáte na stařičkou hru z dob mikropočítačů Didaktik, která se jmenovala „Sex Crime“ nebo „Trtkačka“, pak jde v podstatě o naprosto stejný princip. V Trtkačce bylo vašim úkolem projít všechna patra nevěstince, obšťastnit všechny přítomné dámy a vyhýbat se přitom nenechavému vrátnému. Ve Svenovi je to v podstatě totéž, až na to, že páření mezi sebou tentokrát provozují zvířata (Phenomedia se zřejmě nechala inspirovat stoupající popularitou internetových stránek „animal sex“ :). V roli hnědého berana Svena musíte na louce dovést k orgasmu všechny přítomné ovečky. Jednoduše se pohybujete šipkami a samotnou kopulaci „zezadu“ provedete pomocí mezerníku. Ovečka má navíc nad sebou „údaj o počasí“ – tedy slunečno, polojasno, zamračeno, deštivo nebo bouřka – který vám napoví vše o její sexuální nadrženosti. Pokud má nad sebou sluníčko, orgasmus má ve vteřině, u deště musíte kopulovat alespoň pět vteřin. Pokud má nad sebou symbol bouřky, musíte překonat bolestivé kopnutí „do oněch míst“ a teprve potom na „to“ skočíte. Orgasmus je znázorněn symbolem srdíčka, po jeho skončení se pak ovce doslova a do písmene rozplyne.

Sven

Vaším úkolem je tedy obšťastnit všechny přítomné ovce pro postup do další úrovně. Musíte se však vyhýbat všudypřítomnému bačovi (který by si určitě taky rád „vrznul“) nebo jeho psu (ten má taky energie na rozdávání :)). K tomu vám pomáhají nejrůznější bonusy v podobě kytiček nebo hub. Kytka funguje jako Delisa - zvedne ovcím náladu :). Černá houba pak navodí mraky. Muchomůrka (nebo lysohlávka?) berana zrychlí, šedá houba zpomalí a blikající hřib pak vybere náhodný bonus. Dále můžete nasbírat životy (na začátku máte tři) nebo při zplození děťátka zazní „Aleluja“ a po omezenou dobu budete mít nad hlavou svatozář – tedy nezranitelnost. Občas z rybníka vyskočí ryba s ovčí hlavou – pokud tuto obšťastníte, máte body navíc. Pokud ovce nestojí zadkem k vám, stačí na ni mezerníkem zapískat, počkat až se obrátí „svatyní“ k vám a hurá na to!

Rybník a kaluže jsou dosti významným prvkem hry – pokud totiž do nich s beránkem skočíte, ocitnete se (bez ztráty života) na jiném místě louky – slouží tedy k rychlému úniku před psem nebo bačou. Musíte dávat pozor na ovce se symbolem bouřky – buď jim rychle zlepšete náladu nebo se promění v zuřivého býka, který vám může ubrat život! V dalších úrovních vaši funkci občas zastane UFO – znenadání se objeví a unese jednu z ovcí a vy pak máte „míň práce“ (Al Bunda by se jistě radoval :). Ve hře je celkem pět úrovní a vašim úkolem je hru dokončit (což se povede málokdy) a nahrát co největší skóre. Sven je skutečně zábavný a originální, což jen umocňuje technické zpracování...

Sven

To je provedeno na jedničku – naprostá profesionalita, na jakou jsme zvyklí od firmy Phenomedia. Sice nejde o 3D zpracování, ale nádherně komiksově kreslené ovečky, pes, bača, prostředí i animace vás určitě dostanou. Ve Svenovi rovněž naleznete poměrně kvalitní „pasáckou“ hudbu (i když pouze v úvodním menu a tabulce nejvyššího skóre) – v samotné hře pak uslyšíte opravdu povedené zvuky (kopulaci doprovází skřípání matrace nebo zvedáku :). Několik nedostatků jsem shledal v enginu – občas se ovečky pohnou tak, že vás mohou uzavřít do pasti. Rovněž při skoku do kaluže se můžete záhy objevit hned vedle psa nebo bači, což prakticky znamená jistou smrt. Přes tyto malé drobnosti se kvalita hry neztrácí - navíc ji mohou hrát rovněž majitelé slabších počítačů – odhadoval bych, že bude plynulá i na PII/266 s 32MB RAM (bude mít o něco nižší nároky než Moorhuhn). Musím ještě dodat, že se na oficiálních stránkách hry se rozrůstá „fenomén“ Svena – naleznete na nich také program na vytváření triček s vašimi oblíbenými ovečkami, obrázky z ovčí kamasútry atd. Můžete si rovněž stáhnout speciální velikonoční edici! Tak na co ještě čekáte? Hurá na ovce!

Autor:
 
Témata: UFO

Nejčtenější

Další z rubriky

Ve futuristické Safehouse roboti lidem nepomáhají

Safehouse

Budoucnost robotiky vypadá růžově. Budoucnost pro lidstvo zase tak moc ne. Žádná totiž nebude.

Mandagon je nádherná a rozjímavá hra s nádechem východních kultur

Mandagon

Po grafické a hudební stránce překrásná arkáda Mandagon vás provede světem, kde se nebojuje ani neumírá, ale medituje.

King‘s Comfort, aneb, co dělá Norman Bates během dlouhých nocí

Northbury Grove: King‘s Comfort

Zdánlivě liduprázdný motel je skvělé dějiště tradiční „vyvražďovačky“. Tohohle maniaka není tak snadné setřást.

Najdete na iDNES.cz