Sub Hunter 3 - všude samá torpéda!

  12:00aktualizováno  9. září 9:41
Sub Hunter 3 je rozkošná akční hra, která vás určitě zaujme. Byla vytvořena týmem SGAMES a mohu směle říci, že oproti jejich podobným hrám má tato mnohá vylepšení. Jedná se vlastně o staronový Hunter s výbornou grafikou a skvělými zvukovými efekty. Hra je velmi dobře hratelná a věřím, že zaujme i vás.

Sub Hunter 3

Platforma: Freeware
Výrobce: Sgames

Stáhnout

Sub Hunter 3

Po nainstalování hry se vám objeví nabídka, “Okno”, “Fullscreen”, “SFX” a “Konec”. U “SFX” si zapněte “Yes” a pak klikněte na “Fullscreen”, roztáhnete tak hru na celou plochu vaší obrazovky. Potom se vám objeví další nabídka, “Nová hra”, “Nastavení”, “Credits”, “High score”, “Info” a “Konec”. V “Nastavení” si můžete určit hodnotu “FPS”, je to vlastně určení rychlosti hraní. Nejlépe je nastavit hodnotu 50 a to znaménkem +, nebo -, také lze chvíli vyčkat a až se sama ukáže hodnota 50, rychle kliknout na “AHA”.. Pokud se vám v průběhu hry zdá, že hra je příliš rychlá, můžete ji zpomalit kliknutím na klávesu “A”. Kliknutím na “High score” se vám objeví vámi dosažené výsledky, t.j. počet vámi dosažených bodů v jednotlivých vámi odehraných hrách. SGAMES dosáhl 700 bodů, to se vám zpočátku nemusí povést, ale nezoufejte, jakmile se vám zažije ovládání této jinak dobře hratelné hry, dosáhnete určitě bodů více. Chce to jen trpělivost.

Sub Hunter 3

Hra má velice jednoduché a snadné ovládání, pohyb své ponorky ovládáte kurzorovými šipkami “nahoru” a “dolů”, torpéda pak vypouštíte levým Ctrl. To je vše, co k ovládání potřebujete. Se svojí ponorkou mimo již popsaných pohybů nemusíte dále již nijak manipulovat, proti vám plují útočící ponorky a vypouštějí na vás torpéda, kterým se musíte vyhýbat pouze nahoru a dolů, zároveň se však snažit zasáhnout tyto ponorky svými torpédy. Občas musíte vyplout k hladině a nabrat čerstvý vzduch, jinak se udusíte. U hladiny je také možno si na chvíli odpočinout, tam vás nepřátelská torpéda nezasáhnou. Vpravo dole na své obrazovce máte ukazatel množství vzduchu a pod ním ukazatel vašeho zdraví. Na obrazove vpravo nahoře se pak nachází ukazatel počtu vámi potopených ponorek, pod ním množství vašich torpéd. Nebojte se, nebudete jich mít málo, jejich počet se bude jenom zvyšovat, jak po cestě budete sbírat plovoucí torpéda, jsou to ikonky označené modře s velkým T uprostřed.

Vašim úkolem je tedy nejen ničit nepřátelské ponorky, ale sbírat také proti vám plovoucí předměty. Mimo již výše zmíněná torpéda jsou to na př. bílé ikonky s červeným křížem uprostřed, které posílí vaše zdraví o 20%. Nikdy nesbírejte zelené ikonky s černými šipkami proti sobě. Je to vlastně nepřátelská tajná zbraň, jakmile je seberete, přehodí se vám kurzorové šipky k ovládání vaší ponorky a než se zorientujete, jste ve věčných lovištích. Jakmile hra skončí, vlastně jste přišli o všechno své zdraví a to je konec, ukáže se vám výsledná tabulka všech dosažených výsledků, v ukazateli “Jméno” se zapište, po zapsání odentrujte, naskýtá se vám možnost vámi dosažený výsledek odeslat e-mailem na SGAMES. Zároveň se tak zapíšete do listiny “High score”. Pokud tak učinit nechcete, klikněte na “OK”. Objeví se vám na “Game Info” podrobný rozpis vámi dosažených výsledků ze hry, kterou jste právě dohráli. Nakonec máte možnost začít hrát novou hru pomocí kliknutí na “Restart”, nebo celou hru ukončit kliknutím na “Konec”. A to je vše, tak příjemnou zábavu.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

V pohádkové Chalk Gardens je kreslený svět plný plyšáků

Chalk Gardens

Dětský svět Chalk Gardens je propojený jedním velkým úkolem mimořádné důležitosti. Totiž, úkolem najít ukradenou nohu...

Roulette Knight je nejbizarnější hra na hrdinu v historii lidstva

Roulette Knight

Hrdinská dobrodružství mají mnoho podob. Nemusíte zrovna zachraňovat svět. Stačí, abyste se snažili neprostřelit si...

Smrt v REZ PLS není pro dvě kouzelnická nemehla překážkou

REZ PLS

V této velice pěkné, ale technicky nedokonalé plošinovce vám nepomůže ukládání pozice, ale síla přátelství… A taky...

Najdete na iDNES.cz