Stick Shooter - akce pro dva

  12:00aktualizováno  29. ledna 5:06
Máte po ruce sourozence, kamaráda či hrám holdujícího rodiče? Poměřte si tedy s ním herní síly právě prostřednictvím Stick Shooteru. Vyhrává pouze ten přesnější, rychlejší a hbitější!
60

Stick Shooter

Platforma: Freeware
Výrobce: JW Productions

Stáhnout

StickShooterZejména v oblastní Gamemakerových her se začínají poslední dobou stále více rozmáhat hry multiplayerové, spadající pochopitelně do akčního žánru. Ty však bohužel nepodporují hru po internetu, tudíž v případě, že byste snad chtěli podobnou hru vyzkoušet, bude vyžadováno, abyste měli po ruce alespoň jednoho herně naladěného kamaráda, jež by si proti vám s chutí zahrál.

Další nepříjemností je pak krčení se u jedné jediné klávesnice, což je mnohdy rovněž vcelku nepříjemné a přetrpět to budete muset také jestliže se odhodláte vyzkoušet Stick Shooter. Umělou inteligenci byste hledali zcela marně, vystačit si tedy bude třeba pouze s částí multiplayerovou. StickShooter

Žánrově lze Sticky Shooter zařadit mezi akci s několika málo přimíchanými přísadami z toliko oblíbených arkádových hopsaček, přičemž grafická stránka již na první pohled dává znát, že nepatří zrovna mezi tu nejčistší ze všech klasik. Stejně jako již mnohokrát se totiž tvůrci uchýlili k jednoduššímu pojetí a jednotlivé postavy místo složitého vykreslování schématicky znázornili za pomocí několika jednoduchých čar a co víc, prezentovali tuto stránku jako absolutní přednost výsledného titulu.

Zda se tedy s jejich schématickým pojetím ztotožníte a bezmezně se do něj zamilujete, to již záleží pouze na vašem osobním vkusu. Jisté ale je, že budeme mít tu čest s širokou řáskou připravených levelů, jež jsou odemčeny již od samotného počátku. Prostřednictvím Stick Shooteru se tak dostaneme kupříkladu do útrob vojenské základny, zajímavě barevně řešené arény či dokonce do jedoucího vlaku o několika vagonech, kStickShooterde hrozí nebezpečí nejen ze strany krvelačného protivníka, nýbrž také z nepříjemných mezer mezi jednotlivými vagóny, jež je třeba na pouti za protivníkem překonat.

Zbraňový arzenál je paj překvapivě rozlehlý a myslím že každý vyznavač akčních her si přijde každopádně na své. Navíc se v každém levelu nesetkáme s kompletní nabídkou, nýbrž budou po levelu rozmístěny jen určité druhy. Vedle silně destruktivních palných zbraní pak využijete také šikovné granáty. Prostor je dán také taktickému manévrování, kdy můžete uskakovat z plošinky na plošinku a pozvolna tak nepříteli unikat. Co ještě dodat? Máte-li po ruce akčně naladěného kamaráda, s nímž byste si třeba i rádi vyřídili nějaké ty účty, popusťe uzdu své agrese třeba právě v tomto multiplayerovém Stick Shooteru.

Autor:
 

Hodnocení hry

Naše hodnocení

60 %

Hodnocení čtenářů

74 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 35 čtenářů

Témata: Vlak

Nejčtenější

Další z rubriky

Mandagon je nádherná a rozjímavá hra s nádechem východních kultur

Mandagon

Po grafické a hudební stránce překrásná arkáda Mandagon vás provede světem, kde se nebojuje ani neumírá, ale medituje.

Ve futuristické Safehouse roboti lidem nepomáhají

Safehouse

Budoucnost robotiky vypadá růžově. Budoucnost pro lidstvo zase tak moc ne. Žádná totiž nebude.

Roulette Knight je nejbizarnější hra na hrdinu v historii lidstva

Roulette Knight

Hrdinská dobrodružství mají mnoho podob. Nemusíte zrovna zachraňovat svět. Stačí, abyste se snažili neprostřelit si...

Nevíte, co vařit? Inspirujte se
Nevíte, co vařit? Inspirujte se

Uvařte rodině něco dobrého.

Najdete na iDNES.cz