Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Sandy - jaké je to být Playboyem?

  12:00aktualizováno  6. června 2004 4:53
Není to vůbec dlouho (konkrétně to bylo předevčírem), co se zde na Plných Hrách objevila spíše průměrná erotická textová adventurka Playboy II. Avšak na žádost Davese z teamu Datri jsem si stáhnul jejich hru Sandra, která je, jak již možná někteří tušíte, opět erotickou gameskou, ale tentokrát udělanou s mnohem lepší grafikou a hratelností, takže věřte, že nezrecenzovat jí, by bylo takřka hříchem.

Sandy

Platforma:
Výrobce: Datri

Stáhnout

Jistě ještě máte čerstvě v paměti, jak jsem zde před dvěma dny zveřejnil recenzi na textovou adventurku Playboy III, ve které jste měli za cíl sbalit v co nejkratší době co nejvíce dívek a udržet si je. Na tuto hru se mi ozval komentář od Davese z teamu Datri, který mě upozornil na podobnou erotickou gamesku přímo z jeho dílny. Samozřejmě jsem ani chvíli neváhal a po zběžném otestování jsem si byl již jistý, že tato hra se vám tutově zalíbí. A myslím, že budu mít pravdu.

Sandy –jaké je to být Playboyem? Hra se tentokrát nespouští v několika malých windows oknech, jak tomu bylo v Playboyovi, ale vyskočí před vás plnohodnotné okno zabírající téměř celou obrazovku. Na první pohled vás trkne velice pěkná grafika a skvělé zpracování. Po přečtení úvodních informací, které se vám po startu zobrazí, se dozvíte, že se jedná o nedokončenou beta verzi, přičemž mám informace, že nová verze by měla být hotova již do konce tohoto měsíce. V této verzi nefunguje úplně všechno, co by mělo, ale ona omezení skoro ani nepoznáte. Autor píše o tom, že celá hra je demoverze na mírně komerční hru, jenže mě samotnému řekl, že hra bude v konečné fázi freeware, tak uvidíme. Každopádně vám pomocí editoriálu nebo novinek řekneme o každém updatu (Nejsem si jist - pozn. Dvaid). Nechejme ale zbytečných řečí a vrhněme se raději přímo k detailnějším popisům. Až hru spustíte a vyberete položku nová hra, budete vyzváni k zadání jména a pot0 již budete nemilosrdně vhození přímo do onoho honu za pěknými děvčaty. V horní části okna jsou na výběr různá menu s všelijakými funkcemi, v dolní části se zase naopak nachází takové teploměry vašeho momentálního stavu, co se týče energie, střízlivosti, nálady, atraktivity a potence. Popisky významů těchto hesel vás jistě nemusím zdržovat a ukažme si raději něco z horní lišty.

Sandy –jaké je to být Playboyem? V horní liště se nacházejí vůbec nejdůležitější funkce. Začneme nejprve od menu zábava. V tomto si můžete vybrat místo, kam půjdete oblbovat vaše budoucí slečny. Na výběr toho máte skutečně dost, začínaje diskotékou a klubem, přes lesopark, knihovnu a plovárnu, až na ulici či do obchodu. V této verzi je zatím dostupná pouze ulice, kde se absolutní většina děvčat nachází. Děvčata jsou všechny pojmenovány jako neznámá. Abyste zjistili se jejich jména, musíte jich jít přeptat. U každé z nich vidíte obrázek a vedle obrázku takový teploměr, na kterém máte zobrazenou její náklonnost k vám, která zezačátku je na středu. Podle toho, jak jí zpracujete, bude její sympatie vůči vám stoupat nebo klesat. Na to, abyste jí získali máte spoustu různých možností. Můžete jí vyprávět všelijaké historky, různě pochytané vtipy, pochválit postavu či očička, lechtat jí, líbat, vyznávat, objednávat alkohol či se přeptat na starosti. Možností je strašně moc. Na nějaké vaše finty pravděpodobně nebude reagovat příliš kladně, může prohlédnout váš „hrdinský čin“ (za kilo přemluvíte cikány, aby vás naoko napadli, a pak je hrdinně zmlátíte) či se ohradit proti některému vašemu přirovnání či lichotce. Některá reaguje na jisté věci kladně, jiná záporně. Abyste jí sbalili musíte mít na teploměru vedle její fotky snad samotný vrchol nebo být alespoň blízko něj. Ale i tak se může stát, že se jedná o výjimečně věrnou dívku jinému hochovi, a pak jste totálně v koncích. Většinou nestačí jen jedna schůzka, ale musíte jich učinit více. Až jí sbalíte, můžete za ní chodit domů, nosit jí dárky, hrát si s ní, pomáhat jí, svádět jí a v neposlední řadě se s ní také milovat. Takže pusťte se do toho.

Sandy –jaké je to být Playboyem? Nu, nějak moc jsem se rozepsal, řekněme si tedy ve stručnosti alespoň o dalších volbách. Určitě musíte odpočívat a na to se bezvadně hodí menu Odpočinek, kde si můžete buď uvařit kávu, dát šlofíka nebo se pořádně vyspat. Také byste nějak měli naplnit svojí kapsu. Buďto budete vzorným brigádníkem nebo se můžete pokusit o nějaký ten menší prohřešen (všemohoucí nám to odpusť :). Tím myslím vybrání automatu, či menší kapsářství. Asi se nemusím zmiňovat, že zde také můžete být chycen a z toho by mohli vzniknout nepříjemné následky. No, jinak je tady ještě menu Info, kde se dozvíte podrobnosti o své osobě, o známých ženách, autorech a hře samotné. Hra by měla, jak jsem se již na začátku zmínil, být kompletně dodělána, přidána hudba, nové možnosti, více obrázků a detailních náhledů na vaše známé a spousta a spousta dalšího. Tak se těšme!

Autor:
  • Nejčtenější

The Last of Humans představuje: Nejhlasitější zombie v historii

10. ledna 2019

Nemrtví v této akci jsou asi tak rychlí, jako zabržděný parní válec. Ale to této „hororové“ hře...

Smrt v REZ PLS není pro dvě kouzelnická nemehla překážkou

4. ledna 2019

V této velice pěkné, ale technicky nedokonalé plošinovce vám nepomůže ukládání pozice, ale síla...

Crypt Worlds jsou ukázkou designérského génia a šílenství

14. prosince 2018  14:43

Dohrání málokteré hry ve vás zanechá takovou duševní a mentální prázdnotu. A málokterá hra je tak...

King‘s Comfort, aneb, co dělá Norman Bates během dlouhých nocí

12. prosince 2018  14:35

Zdánlivě liduprázdný motel je skvělé dějiště tradiční „vyvražďovačky“. Tohohle maniaka není tak...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Za celosvětový kolaps IT systémů může nečekaně absurdní chyba

Nepovedená aktualizace bezpečnostního softwaru společnosti Crowdstrike způsobila pád počítačů a serverů s operačním...

IT problémy způsobily kolaps bank i letišť. V Evropě i jinde ve světě

Řadu zemí v pátek zasáhly problémy s počítačovými systémy. Letiště kvůli výpadku čelila potížím s odbavováním letů,...

Rozvádím se, oznámila dubajská princezna na Instagramu manželovi a jeho milenkám

Dubajská princezna Mahra (30) a její manžel šejk Mana Bin Mohammed Al Maktúm (25) se po loňské svatbě rozvádí. Dcera...

Piju každý den. Dřív nebo později se upiju k smrti, líčí bývalý fotbalista Fenin

Fotbalista Martin Fenin (37) neprožívá nejlepší období. Nejen, že mu nevyšlo manželství s policistkou Beatou, se kterou...

John Deere už nechce být woke. Podlehl tlaku konzervativců a řadí zpátečku

Přední americký výrobce zemědělských strojů John Deere se rozhodl ustoupit od svých iniciativ v oblasti podpory...