Diskuse k článku

Jak se vám líbí hra Sandbox of God?

Sandbox of God přináší lákavou možnost. Co takhle stát se bohem a různorodými zázraky přizpůsobit na počátku panenskou planetu Zemi obrazu svému? Originální, variabilní a přitom velmi zábavná: taková je strategie Sandbox of God.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Petr Ferst

Jaderný zásah
pls lidi, jakým postupem mám docílit jaderného zásahu?? vim, že musim udržovat IQ lidí o něco nižší než králíků, ale zatím se mi nepovedlo vyšší IQ králíků než 230
0/0
21.11.2005 6:50

nasersi nasersi

Jak mám docílit?

1.) Smrti králíků po kristu.  2.) Jaderného zásahu. 3.) Ropné rafinerie. 4.) Odolnosti proti pohromám.

 

Předem děkuji za včasnou odpověd

0/0
22.10.2005 1:40

nasersi nasersi

netřeba odpovídat
již jsem na to přišel .100procent dohráno. HAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHAHA
0/0
22.10.2005 6:41

Theo Mikuláštík

Sandbox of God CZ - oprava odkazu

Omlouvám se všem těm, kteří bezvýsledně zkoušeli můj odkaz  z  minulého příspěvku. Chybička se vloudila - toto je úplná cesta na stránku s downloadem hry:
http://home.tiscali.cz/emteesweb/download.htm
Děkuji za pochopení, EmTee.

0/0
16.3.2005 7:20

Theo Mikuláštík

Je libo českou verzi Sandbox of God?

Máte-li nějakého známého, který by si tuto skvělou hru chtěl zahrát, ale neumí dobře anglicky (jako příklad uvádím svého 60-ti letého otce), můžete mu stáhnout moji českou verzi této hry na http://home.tiscali.cz/emteesweb/download/  !!! Na svých stránkách mám uveřejněn i český překlad původního anglického infosouboru. Pozorný návštěvník tam najde i malý dárek ode mne, díky kterému bude mít možnost podívat se do Archivu hry, i když ještě nedosáhl 100% uspěšnosti při tvoření světa... Plánuji tam i zveřejnění několika svých zkušeností a rad ke strategii hry, takže pokud bude mít někdo zájem, může se občas na moje stránky kouknout. Hru jsem překládal skoro týden (s malou podporou jejího texaského autora) , myslím, že jsem ji nijak neubral na kráse, ale to nechám na vašem posouzení.

0/0
6.3.2005 6:57

Najdete na iDNES.cz