Revelade Revolution vás připraví na zombie apokalypsu

  20:25aktualizováno  20:25
Zajímavá akční hra určená především pro hru více hráčů disponuje několika originálními prvky, zombíky ve slušné grafice a zábavnými zbraněmi.
80

Revelade Revolution

Platforma: Freeware
Výrobce: The Intercooler Games

  • zábavné zbraně
  • skvělé ve více hráčích
  • likvidace zombií
  • sem tam nedodělek či chyba
  • hloupí boti (počítačem řízení spoluhráči)

Stáhnout
Revelade Revolution

Především multiplayerová hra Revelade Revolution dokáže velmi slušně zabavit i při hře jednoho hráče. Je to dáno především tím, že kromě počítačem řízených botů obsahuje i herní mód, který až nápadně připomíná mnohé zombie střílečky pro více hráčů. V poměrně pěkné a rychlé grafice si zábavu najdou všichni, kteří mají rádi akční hratelnost nejen ve více hráčích.

Titulů, jako je Revelade Revolution, jsme tu již několik měli. Namátkou třeba hry typu Red Eclypse nebo třeba starší Cube. Na uzavřených mapách proti sobě válčí hráči pomocí rozmanitých zbraní a podle zvoleného typu hry se snaží dosáhnout vítězství.

Revelade Revolution

Kromě klasických módů jako je hra všech proti všem a například CTF (capture the flag, boj o vlajku) se v Revelade Revolution nacházejí i některé méně známé režimy.

Jedním z nich je třeba Infection, kdy se na mapě pohybuje jeden hráč nakažený "virem" a svými útoky nákazu přenáší dál. Všichni ostatní hráči pak musí nakaženého zneškodnit a přežít do konce kola.

Revelade Revolution

Jednou z nejzajímavějších možností je mód Survival, kdy se hráč, buď samotný, nebo s kamarády, snaží přežít co největší počet kol, kdy na něj útočí nejroztodivnější druhy zombií, nakažených krys, šílených monster apod. Na jedné ze třinácti dostupných map tak nastává zcela jiná atmosféra, než v případě jiných herních módů: hudba zvážní a zpomalí a hráči očekávají příval zrůd.

Hráč má kromě širokých možností nastavení v podstatě čehokoliv na výběr čtyři druhy herních postav, či spíše povolání. Ty se liší jak počáteční výbavou, tak i předpoklady. Zatímco typ Assault disponuje vyšší hladinou života, Stealth se zase pohybuje znatelně rychleji. Nejdůležitější je však rozdíl ve zbraních.

Revelade Revolution

Kromě klasických udělátek typu pistole a raketometu se zde nacházejí i zajímavější kousky, jako je třeba plamenomet, motorová pila či vynikající kuše. Každá zbraň má dva módy střelby a pomocí kolečka myši lze přibližovat. Takže se dá říci, že každá trochu přesnější zbraň nahrazuje odstřelovací pušku.

Revelade Revolution sice nedosahuje kvality třeba již zmiňovaného Red Eclypse a navíc mám pocit, že se nebere ani z poloviny tak vážně. Na druhou stranu je to velmi zábavná a vtipná akční hra, především ve více hráčích, což je jejím hlavním záměrem.

Revelade Revolution
Revelade Revolution
Revelade Revolution

Map je sice jen pár, ale oplývají nápadem a atmosférou a zbraně jsou jednoznačně dobře zpracované. Tak dobrý pocit ze střílení z brokovnice jsem už ve hře dlouho neměl. Nejen pro hráče chtivého multiplayerových hrátek je Revelade Revolution velmi slušnou volbou.

Autor:

Hodnocení hry

Naše hodnocení

80 %

Hodnocení čtenářů

65 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 25 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Ve futuristické Safehouse roboti lidem nepomáhají

Safehouse

Budoucnost robotiky vypadá růžově. Budoucnost pro lidstvo zase tak moc ne. Žádná totiž nebude.

Roulette Knight je nejbizarnější hra na hrdinu v historii lidstva

Roulette Knight

Hrdinská dobrodružství mají mnoho podob. Nemusíte zrovna zachraňovat svět. Stačí, abyste se snažili neprostřelit si...

Ananias je epická hra na hrdiny jak se sluší a patří

Ananias

Ananias vás možná nepřekvapí svou originalitou, ale perfektně kombinuje zažité a funkční prvky, které jsou v žánru her...

JAKO Z INSTAGRAMU: Stáhněte si zdarma milníkové kartičky
JAKO Z INSTAGRAMU: Stáhněte si zdarma milníkové kartičky

Znáte milníkové kartičky? Jsou to obrázky s textem, který označuje nějaký milník vašeho děťátka. eMimino si jich pro vás připravilo celou sadu k vytištění. Pojďte se na ně podívat.

Najdete na iDNES.cz