Diskuse k článku

Project Geon 2 – mise bez návratu

Na první pohled fantastická akčňárna ze staré školy o sebevražedné misi do nitra nepřátelské základny, na pohled druhý už pouze zabugovaný pokus německých kolegů vytvořit profesionální 3D akci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

S.T.A.L.K.E.R.

Němčina je světový jazyk stejně jako angličtina,

navíc to je jazyk našich nejvýznamnějších sousedů... Není důvod, aby angličtinu nadřazoval nad jiný světový jazyk. Ostatně, jeho nářky jsou nesmyslné. Nadáváním na němčinu jenom přiznal, že nezvládá ani základní slovní zásobu jednoho z nejdůležitějších jazyků. Místo nesmyslného čecháčkovského nadávání by tedy měl vyrazit do knihkupectví a učit se německy.

0/0
27.8.2009 12:06

-Ray-

Re: Němčina je světový jazyk stejně jako angličtina,

Ctrl+V: "No jo, ale za ty dekády výrazy Save a Load pochopili i lidi, kteří Anglicky moc neuměj :-) Ale když v tom máš Němčinu..." Mimoto, budu-li citovat WIKI, tak "Modern English, sometimes described as the first global lingua franca, is the dominant international language in communications, science, business, aviation, entertainment, radio and diplomacy." Vůbec nezpochybňuju význam němčiny, ale angličtina je prostě významější a v médiích (tedy i hrách) establišovanější.

0/0
30.8.2009 14:24

Host

asf

tak tohle bych se fakt stydel vubec nekam vypustit fuj

0/0
16.8.2009 18:38

Host

english

aj anglina je predsa cudzi jazyk :-)

0/0
12.8.2009 11:33

-Ray-

Re: english

No jo, ale za ty dekády výrazy Save a Load pochopili i lidi, kteří Anglicky moc neuměj :-) Ale když v tom máš Němčinu...

0/0
13.8.2009 3:07

Najdete na iDNES.cz