Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Playboy - láska, sex a moře holek

  12:00aktualizováno  6. června 2004 1:38
Na našem webu jsme vám již přinesli několik variant na způsob her, kde se snažíte balit holky. Ne, nebojte se, kluky dneska opravdu balit nebudeme. :-) Avšak pár pozorných čtenářů nás varovalo na fakt, že samotného praotce těchto her jsme zde nikdy neprezentovali. Původní Playboy zde opravdu nikdy nevyšel. Znáte ho vůbec?

Playboy

Platforma: Freeware

Stáhnout

Zamilovanost je u teenagerů vždy aktuální. Snad každému normálnímu klukovi se někdy zalíbila nějaká pěkná holka a začal přemýšlet, jak jí sbalit. Jenže to není vždy snadné, jelikož holky jsou většinou potvůrky dosti tajemné a někdy bohužel také náladové a nevypočitatelné. Jeden den se s vámi líbají v davu a další den vás neznají, třetího dne jsou s vámi zase zadobře a čtvrtého dne vám řeknou, že nepůjdou na smluvené rande, protože musí jít s kamarádkami na Harryho Pottera do kina. Ale co se dá dělat, většina z těch koťat je velmi pěkných a člověk by se s nimi chtěl hned sblížit, takže nezbývá nic jiného než tyto drobné nedostatky překousnout a věnovat se vyšším cílům, tedy sbalení oné dotyčné krásky.

I na to však mysleli nejlepší přátelé člověka "programátoři" a začali programovat trenažéry na balení dívek, kde si každý pařanský uživatel může vyzkoušet sbalit nějakou tu dívku a kde neúspěch tolik nebolí jako v reálném světě. Dnes je na PC takovýchto programů spousta a i na tuzemské softwarové scéně nalezneme několik českých zástupců tohoto zajímavého herního softwaru. Jmenujme například hru Sandy, která zaujme především pěkným grafickým zpracováním nebo hry Playboy 3 a Playboy 2002, které jsou opravdu na dosti vysoké herní úrovni. Ovšem nutno podotknout, že všechny jmenované produkty vychází z původního českého textového trenažéru pro budoucí "don chuany" - ze hry Playboy od Victory softwaru Petra Říhy. No a právě tuto přeslavnou hru si nyní můžete i vy stáhnout z oblíbeného herního serveru www.plnehry.cz, protože vám ji právě nyní přinášíme.

Playboy se stal jednou z českých herních softwarových legend, podobně jako logická hra Vlak od Miroslava Němečka nebo adventurka 7 dní a 7 nocí od Vochozky. Dokládá to nejen obecná znalost této hry i mezi současnými teenagery (tedy skoro šest let po tom, co spatřila světlo světa), ale také to, že ji hrají dodnes i holky, které se v ní snaží přijít na způsoby, jakými je kluci mohou sbalit. Co někdo může této gamesce vytknout je to, že nedisponuje žádnými obrázky a běží pouze v textovém režimu. Musíme se tedy spokojit pouze s popisy, ovšem na druhou stranu, takto dostává příležitost pařanská fantazie a my si jako hráči, můžeme balenou holku vykreslit podle vlastních představ o ideální partnerce, mimoto takto celá hra zabírá neuvěřitelně málo - pouze 250 kB.

Ale teď už k samotnému systému hry. Jste playboy a vaším úkolem je balit všechny holky, které se vyskytnou kolem vás. Jenže dneska holky na chudý kluky neletí, tudíž musíte také nějak získávat peníze, můžete krást auta nebo vykrádat byty i banky, můžete tvrdě pracovat a také vypomáhat na brigádách. Avšak bohatá příšera nikoho nesbalí, tudíž musíte také pečovat o své tělo a svůj zevnějšek, no a když už jste dostatečně bohatí a samozřejmě také přitažliví, můžete se vydat do terénu na lov.

K dispozici tu je diskotéka, taneční klub, plovárna nebo obyčejná ulice. No a v těchto místech potom potkáváte různé krásky, snažíte se je nějak zaujmout a případně je i zkoušíte nějak sbalit. Jejich pozornost můžete upoutat mnoha způsoby. Metod balení je však také spousta od "kolik je hodin" přes "zamilovaný pohled" až po variantu "vysmátej chlapeček". Holky však můžete zaujmout i jinými věcmi, někdy se vám stane, že když sedíte u baru a zapíjíte svoje milostné neúspěchy, přijde k vám kráska, tak pěkná, až vám oči lezou z důlku a sama se vám vnutí - to je prostě super. Když se vám pak později povede mít nějakou přítelkyni, můžete za ní chodit, milovat se s ní, kupovat jí dárečky, chodit společně do vinárny a nebo třeba do kina. Možností je tu opravdu velmi mnoho. Přítelkyní tu lze mít třeba pět najednou, ale jako v normálním životě i zde mohou nastat komplikace, například když vás při milování s jednou dívkou navštíví dívka jiná.

Hra překvapuje množstvím situací a variant, například vám domů začnou chodit složenky na uhrazení účtu vaší přítelkyně, budete vydíráni a budete muset zaplatit své dívce potrat, přistihnete svojí přítelkyni doma s jiným samcem a podobně. Můžete různě relaxovat a nabírat tak psychickou a fyzickou sílu. No a když už zklamou všechny naděje najít si holku, je tu ještě jedna šance - podat si virtuální inzerát. Zdálo by se, že hra kopíruje život. Jenže to není zdání, je tomu tak doopravdy, proto si hru stáhněte a zahrajte. A až vás přestane bavit, vyražte do ulic, je přece jaro a všechno se to páruje! Pokud ovšem už nebude za okny jiné roční období. :-)

Autor:
Témata: Vlak
  • Nejčtenější

The Last of Humans představuje: Nejhlasitější zombie v historii

10. ledna 2019

Nemrtví v této akci jsou asi tak rychlí, jako zabržděný parní válec. Ale to této „hororové“ hře...

Smrt v REZ PLS není pro dvě kouzelnická nemehla překážkou

4. ledna 2019

V této velice pěkné, ale technicky nedokonalé plošinovce vám nepomůže ukládání pozice, ale síla...

Crypt Worlds jsou ukázkou designérského génia a šílenství

14. prosince 2018  14:43

Dohrání málokteré hry ve vás zanechá takovou duševní a mentální prázdnotu. A málokterá hra je tak...

King‘s Comfort, aneb, co dělá Norman Bates během dlouhých nocí

12. prosince 2018  14:35

Zdánlivě liduprázdný motel je skvělé dějiště tradiční „vyvražďovačky“. Tohohle maniaka není tak...

Za celosvětový kolaps IT systémů může nečekaně absurdní chyba

Nepovedená aktualizace bezpečnostního softwaru společnosti Crowdstrike způsobila pád počítačů a serverů s operačním...

IT problémy způsobily kolaps bank i letišť. V Evropě i jinde ve světě

Řadu zemí v pátek zasáhly problémy s počítačovými systémy. Letiště kvůli výpadku čelila potížím s odbavováním letů,...

Rozvádím se, oznámila dubajská princezna na Instagramu manželovi a jeho milenkám

Dubajská princezna Mahra (30) a její manžel šejk Mana Bin Mohammed Al Maktúm (25) se po loňské svatbě rozvádí. Dcera...

Piju každý den. Dřív nebo později se upiju k smrti, líčí bývalý fotbalista Fenin

Fotbalista Martin Fenin (37) neprožívá nejlepší období. Nejen, že mu nevyšlo manželství s policistkou Beatou, se kterou...

John Deere už nechce být woke. Podlehl tlaku konzervativců a řadí zpátečku

Přední americký výrobce zemědělských strojů John Deere se rozhodl ustoupit od svých iniciativ v oblasti podpory...