Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Playboy III – krásné ženy na mušce

  12:00aktualizováno  6. června 2004 4:55
Plné hry čtou ze dvou třetin muži, ale hra pouze pro muže zde snad ještě nebyla. Ženy odpusťte mi a neberte to jako diskriminaci, když se odvážím jednu takovou hru na náš web přinést. Jedná se o lehce erotickou adventure-textovou hru, jejíž známou předchozí verzi jsme již mohli hrát na 286kách před několika lety a nyní opět přichází s novou várkou virtuálních krásek.

Playboy III

Platforma: Freeware
Výrobce: KabSoft

Stáhnout

Někteří z vás si možná vzpomenou na známou počítačovou textovou adventure hru Playboy, která se objevila ve světě již před více než pěti lety a bez žádné grafiky a nijak revolučních nápadů získala ohromnou oblibu u počítačových hráčů. Jistě, hry s motivy pěkných žen vždy přitahovaly, ale zde nebyla dokonce ani jedna vyobrazená. Později vyšel i druhý díl. Již o dost lépe zpracovaný, ale stále to nebylo ono. Ano, měli jsme tam více žen, více obrázků a více erotických vzdechů, ale viditelně to nestačilo. Ke všemu navíc hra byla komerčního rázu, a i když originál s kondomem stál jenom něco kolem dvou set korun, bylo mi jich líto. S velkou radostí jsem přijal zprávu o Playboyi III a očekával jsem další, a snad již nějaké kvalitnější zpracování od téže autorů, ale ouha! Třetí, volně dostupný díl legendárního Playboye má na svědomí Greedy z českého nepříliš zkušeného teamu KabSoft a Playboy III bohužel není více než slabý odvar a kopie dvojky. Avšak, alespoň je freeware.

Playboy III – krásné ženy na mušce Takže něco úvodního slova bylo řečeno a neznám důvod, proč bychom se dále měli zdržovat malichernostmi a radši se nepustit rovnou do hry. Po spuštění jediného a zároveň také startovacího souboru vyskočí na plochu několik okének, v kterých se celá tato lehce erotická gamesa bude odehrávat. Poté, co vyplníte jméno, už v tom jedete na ostro a koukejte se do toho pořádně obout, nejste přeci jen tak ledajaký filuta. V růžovým okně budete moci slyšet všechny hlášky, které budou proneseny, rady, odpovědi na otázky od vaší milé či prudké zlostné řeči od ženy, na kterou jste dostal chuť. Také je zde vidět vaše momentální vyčerpání, čas a stav peněženky. Dále je zde okno na poznámky, kam si můžete poznamenávat doslova vše, co vás napadne, nic není cenzurováno. A nakonec hlavní okno, pomocí kterého budete moci navštěvovat lokály, své přítelkyně, chodit do supermarketu a spousta i jiných zajímavých věcí. Však se nechejte také trošičku překvapit.

Takže něco málo keců k naším milovaným ženským objektům. Ženy můžete okouzlit a sbalit hned na několika místech. Určitě na místní diskotéce, na plovárně v kině či na chodbě místní školy. Všechny tyto objekty jsou otevřeny pouze v některé době a končí brzy svůj provoz. Diskotéka k ránu, plovárna navečer, kino než dojede film a škola než vás vyžene uklízečka. Takže jednejte rychle a neztrácejte čas. Balit holčiny můžete pomocí různých fint, na které se buď ozvou nebo ne. Můžete vyzkoušet všechno od zamilovaného pohledu, či staré známosti přes zakopnutí a tázání na hodiny až po depresivní finty a vyznání lásky. Pokud budete mít štěstí a nějaká z dívčin, které takto oslovíte vám odpoví, můžete je začít oblbovat. Najmout cikány, aby se vás naoko snažili zmlátit, povídat jí historky, pochvalovat poprsí, lechtat a spousta dalších věcí. Za tyto projevy náklonnosti získáváte, a nebo taky ztrácíte body. Některé prostě zná vaše finty a odpovědí „starej trik“ vás úplně odstaví. Pokud si nebudete jisti její sympatií k vám, zkuste jí předstírat nezájem. Pokud se začne svěřovat, máte vyhráno, vášnivě jí polibte a nabídněte chození nebo rovnou postel. Jestliže odpoví „Už jsem myslela, že tě to nenapadne. OK, budu tvá holka“, tak zjistíte, že máte o jednu přítelkyni víc. Některé ženy jdou svést lehce, na jiné musíte jinak, třeba vábničkou. Zkuste předvádět pečlivého studenta, depresivního chudáka, opitého blázna nebo erotického násilníka a vsaďte se, že nějaká na vaše podmínky přistoupí. Pokud jí budete mít za přítelkyni, můžete jí chodit navštěvovat, pomáhat v domácnosti, svádět, povídat si s ní, někam jí pozvat, a nebo taky přistihnout s jiným chlapem. Pak jí nebo jeho můžete zmlátit či se k nim přidat. Možností v této hře je spousta, popisovat všechny by trvalo asi nesmírně dlouho, a myslím, že takovýto výklad by vám mohl stačit.

Playboy III – krásné ženy na mušce Vy také musíte nějak financovat své úlety. Na to slouží zaměstnání. Pokud budete chodit do práce, čeká na vás méně volného času a energie, ale více peněz. Jenže já vždy radši dám výpověď, jdu si zaflirtovat a pak u holky doma zjistím číslo a heslo jejího účtu. Připojím se na NET a z banky si odnesu její hotovost. A opět existuje řada variant, jak to skončí. Třeba na to přijde a máte po legraci nebo jí budete nakonec muset půjčovat.

Jak vidíte, hru jsem popsal v dosti kladném směru, ale nebojte se, že nemá chyby. Má, a kolik! Hlavně se mi nelíbí, že téměř vše včetně několika obrázků bylo okopírováno z Playboye II včetně názvu. Hra je i přes grafickou absenci poměrně dobře hratelná a zábavná, avšak to, že nepochází z hlavy onoho Greedyho mě mrzí. Greedy dokonce slibuje během několika měsíců vybudovat to, o čem mnozí jen snili. Takže pánové, pokud se tomu chlapíkovi z KabSoftu podaří udělat Playboy IV v grafické podobě s mnoha updaty, těšte se na dlouhé noci u této hry, ale osobně jsem na pochybách.

Autor:
  • Nejčtenější

The Last of Humans představuje: Nejhlasitější zombie v historii

10. ledna 2019

Nemrtví v této akci jsou asi tak rychlí, jako zabržděný parní válec. Ale to této „hororové“ hře...

Smrt v REZ PLS není pro dvě kouzelnická nemehla překážkou

4. ledna 2019

V této velice pěkné, ale technicky nedokonalé plošinovce vám nepomůže ukládání pozice, ale síla...

Crypt Worlds jsou ukázkou designérského génia a šílenství

14. prosince 2018  14:43

Dohrání málokteré hry ve vás zanechá takovou duševní a mentální prázdnotu. A málokterá hra je tak...

King‘s Comfort, aneb, co dělá Norman Bates během dlouhých nocí

12. prosince 2018  14:35

Zdánlivě liduprázdný motel je skvělé dějiště tradiční „vyvražďovačky“. Tohohle maniaka není tak...

Za celosvětový kolaps IT systémů může nečekaně absurdní chyba

Nepovedená aktualizace bezpečnostního softwaru společnosti Crowdstrike způsobila pád počítačů a serverů s operačním...

IT problémy způsobily kolaps bank i letišť. V Evropě i jinde ve světě

Řadu zemí v pátek zasáhly problémy s počítačovými systémy. Letiště kvůli výpadku čelila potížím s odbavováním letů,...

Rozvádím se, oznámila dubajská princezna na Instagramu manželovi a jeho milenkám

Dubajská princezna Mahra (30) a její manžel šejk Mana Bin Mohammed Al Maktúm (25) se po loňské svatbě rozvádí. Dcera...

Piju každý den. Dřív nebo později se upiju k smrti, líčí bývalý fotbalista Fenin

Fotbalista Martin Fenin (37) neprožívá nejlepší období. Nejen, že mu nevyšlo manželství s policistkou Beatou, se kterou...

John Deere už nechce být woke. Podlehl tlaku konzervativců a řadí zpátečku

Přední americký výrobce zemědělských strojů John Deere se rozhodl ustoupit od svých iniciativ v oblasti podpory...