Pack The Aliens - vetřelci na Zemi

  12:00aktualizováno  10. března 12:54
Vetřelci napadli zemi. A vy jste jediná šance lidstva na přežití. Usedáte do speciálně upraveného robota a vydáváte se bojovat s přesilou. Zvládnete se vypořádat s veškerou havětí?
70

Pack The Aliens

Platforma: Freeware
Výrobce: snake_x86

Stáhnout

packthealiens1

Okolo Země prolétávali alieni a čirou náhodou si všimli, že matička Země představuje širokou zásobárnu nerostného bohatství. A tak se ji alieni rozhodli zabrat. Nejprve však budou muset vyhubit veškerou škodnou. A tu představují právě lidé. Takový je příběh celkově druhé hry v soutěži Caiman-TPS-2.

Lidé ale jako již mnohokrát v historii nehodlají ani tentokrát prodat kůži lacino. Normální zbraně sice nemají proti alienům žádný účinek, ale naštěstí byl vyroben jeden speciální robot. Následně byl ještě upraven a je vám plně k dispozici, abyste mohli zachránit lidstvo. Robot disponuje mocným kanónem s neomezeným zásobníkem. Touto silnou zbraní můžete několika přesnými zásahy alieny zlikvidovat. Avšak pouze na chvíli. Pokud necháte zasaženého aliena bez povšimnutí, za chvíli se probere a dá se znovu do boje. K jeho úplné packthealiens2likvidaci vám poslouží nově namontovaná zbraň. Tou je speciální balící zařízení. Padlého aliena zabalíte do fólie, ze které už nemá žádnou šanci uprchnout a je eliminován. Alieni, proti kterým budete bojovat, jsou různorodí. Někteří na vás budou střílet, jiní využívají pařátů a bojují nablízko. Pokud vám uberou veškeré zdraví, robot exploduje a vy s ním. Za úkol máte v každé lokaci vyčistit všechny kouty od nezvaných hostů.

Grafika je kompletně ve 3D, což určitě zaslouží pochvalu. Nemnoho freeware kousků se to 3D zpracování pokusí. Na grafiku Pack The Aliens se navíc kouká velmi dobře. Krom domů a silnici se setkáte také s automobily nebo lampami. Prostředí je tedy veskrze rozmanité. Alieni jsou přehledně vidět, i když občas by mohli být zpozorováni i na větší vzdálenost. Velmi dobře vypadá váš robot a především plamen jeho střel. Hratelnost je slušná. Rychlost hraní je velmi dobrá a nudit se tak nebudete. Alienů se v dané lokaci vždycky vyskytuje více než dost, takže budetepackthealiens3 mít neustále možnost s někým bojovat. Jednotlivé lokace mi však přišly možná až zbytečně veliké a občas jsem se v nich ztrácel. Také by se určitě hodil nějaký odpočet, kolik alienů ještě musíte zlikvidovat. Přehledná mapka by si ve hře také našla své místo. Také zamrzí drobné chybky jako je složité překonávání chodníků. Doprovodná hudba byla velmi dobře vybrána a skvěle dotváří atmosféru.

Pack The Aliens je určitě povedeným kouskem. Nabízí především velmi pěkný grafický kabát, dobré ozvučení a také solidní hratelnost. Po čase se však na scéně objeví stereotyp, neboť likvidování alienů je neměnné a žádných novinek se nedočkáte.

Autor:
 

Hodnocení hry

Naše hodnocení

70 %

Hodnocení čtenářů

36 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 14 čtenářů

Témata: Robot

Nejčtenější

Další z rubriky

The Last of Humans představuje: Nejhlasitější zombie v historii

The Last of Humans

Nemrtví v této akci jsou asi tak rychlí, jako zabržděný parní válec. Ale to této „hororové“ hře vůbec neubírá na kráse.

Mandagon je nádherná a rozjímavá hra s nádechem východních kultur

Mandagon

Po grafické a hudební stránce překrásná arkáda Mandagon vás provede světem, kde se nebojuje ani neumírá, ale medituje.

Crypt Worlds jsou ukázkou designérského génia a šílenství

Crypt Worlds

Dohrání málokteré hry ve vás zanechá takovou duševní a mentální prázdnotu. A málokterá hra je tak divná, jako Crypt...

ZE ŽIVOTA: Manželský maraton, nebo překážkový běh?
ZE ŽIVOTA: Manželský maraton, nebo překážkový běh?

Jmenuju se Iva a v listopadu jsem nastoupila do redakce eMimina. Rozhodla jsem se vystoupit z anonymity a podělit se s vámi o svůj příběh, tentokrát na téma manželství. Můj deníček není nijak výjimečný, není ani pesimistický, ani vyloženě optimistický. Možná se v některých slovech taky najdete. :)

Najdete na iDNES.cz