Minigame Madness 2 Gold

  12:00aktualizováno  26. března 11:23
Co byste řekli zajímavému a vcelku zdařilému souboru miniher, obsahujícímu hned osm velice podařených, graficky přitažlivých a skvěle hratelných kousků? Minigame Madness 2 Gold je tu jen pro vás.
80

Minigame Madness 2 Gold

Platforma: Freeware
Výrobce: Icegames

Stáhnout

Minigame Madness 2 GoldMalé hodnocení her je častokrát zapříčiněno jejich přílišnou jednoduchostí a nezáživností. Nejlepším způsobem, jak však myšlenku na nějakou podobnou jednoduchou hříčku uplatnit je kolekce několika menších her, které se ve výsledku budou moci snadno rovnat hrám stejnorodým, sestávajícím z pouze jediného konceptu. A právě taková je Minigame Madness 2 Gold od nepříliš známého týmu Ice Games.

Ačkoliv vám dost možná nepřijde kolekce minihříček nikterak přitažlivá, nenechte se odradit. I já osobně přistupovala k titulu dosti skepticky, o to milejší bylo mé překvapení. Minigame Madness 2 Gold totiž skutečně umí zabavit a to na doslova královskou dobu.

Čerstvé jádro počinu tvoří celkově 8 minihříček, z nichž každá je svým způsobem jedinečná. První v nabídce je zároveň pro mě jedním z nejzdařilejších kousků. Hlavními hrdiny Jump or die jsou čtyři kuličky, z nichž minimálně jednu a maximálně čtyři (stejně to je i u všech Minigame Madness 2 Goldostatních her) můžete ovládat vy nebo některý z přátel. Zvolením kupříkladu jen jediného hrdiny bude zbylé tři ovládat umělá inteligence počítače. S onou kuličkou se budete pohybovat po zajímavém prostředí, kde je cílem rozdrtit všechny soupeře a stát se vítězem – a to vše pouze za pomocí mohutných a účinných skoků.

Did a dig již natolik vydařená není a stejně jako další závodní hra, Speed Racing, trpí jedním zásadním neduhem. Kamera totiž nesleduje vás, nýbrž prvního závodníka. Ztratíte-li tedy vedení, již ani nevíte, kudy jet. Spacer je takovou odreagovaní vesmírnou akcí, která nenabízí nic nového, jen je ošperkována velkým množstvím zábavných bMinigame Madness 2 Goldonusů. V Paralanderu se svou kuličkou ocitnete ve vzduchu vybaveni jedním padákem s cílem bezpečně přistát. Asi druhou nejpovedenější hrou pak je Fat that Ball, což je podstatě lehce upravený klon Hada pro několik hráčů najednou. Sbíráním teček se tělo prodlužuje, narážením do boxíků naopak zkracuje. Hru s názvem Stay alive můžete s klidem přeskočit, dost možná se totiž u ní budete stejně jako já alespoň drobně nudit. Zato Flower Power je neotřelá a originální. Uznejte sami, v kolika hrách jste museli zalévat kytku pomocí dešťové vody a to tak, aby vykvetla podstatně dřív, než ta vašich protivníků.

V celkovém měřítku velice osvěžující mix několika zdařilých her, z nichž jen málokterá sráží kvalitu těch ostatních. Přidáme-li k tomuto velice vyrovnanému výběru příjemnou grafické zpracováním myslím že netřeba dlouho nad tlačítkem download váhat.


Autor:
 

Hodnocení hry

Naše hodnocení

80 %

Hodnocení čtenářů

70 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 17 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Crypt Worlds jsou ukázkou designérského génia a šílenství

Crypt Worlds

Dohrání málokteré hry ve vás zanechá takovou duševní a mentální prázdnotu. A málokterá hra je tak divná, jako Crypt...

King‘s Comfort, aneb, co dělá Norman Bates během dlouhých nocí

Northbury Grove: King‘s Comfort

Zdánlivě liduprázdný motel je skvělé dějiště tradiční „vyvražďovačky“. Tohohle maniaka není tak snadné setřást.

V pohádkové Chalk Gardens je kreslený svět plný plyšáků

Chalk Gardens

Dětský svět Chalk Gardens je propojený jedním velkým úkolem mimořádné důležitosti. Totiž, úkolem najít ukradenou nohu...

Schöneck je rájem pro děti i dospělé
Schöneck je rájem pro děti i dospělé

Přemýšlíte, kde prožít zimní dovolenou s dětmi? Máme pro vás báječný tip! Kousek za hranicemi najdete areál nevídaných rozměrů a hlavně s pestrou nabídkou možností zábavy.

Najdete na iDNES.cz