Diskuse k článku

jak se vám líbí Megamunt 2?

Jednoduchá, avšak dynamická skákačka, která vyžaduje celého člověka. Nejen hbitost a šikovnost, ale i mozek a především notnou dávku trpělivosti. Pokud máte trochu masochistické sklony a chcete se pobavit a zároveň i potrápit, rozhodně Megamunt zkuste!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Pejvl

15. level
ahoj, nevíte někdo, jak udělat 15. kolo? Díky za radu.
0/0
4.9.2005 10:53

Lubomír Hauerland

15. level
Na netu jsem našel návod, ale je anglicky, ale snad to přelouskáš :-): So first push the metal box to the right until it hangs over the edge, but don't let it fall down. Then run over to the right and jump on the right switch to explode the green box to left over the metal box. Push the wooden box into the hole, where the green box was. Then push the TNT to the left edge. Jump on it and then over the green boxes to hit the leftmost switch. Finally you have to push the metal box so it falls on the left switch. The end is open and you only have to collect the FX there and leave.
0/0
4.9.2005 5:30

Victor

Není snadná ani složitá...
...je jen těžká a to už od nějakého 5.,6. levelu. Kdybychom řekli, že je složitá, mohlo by to evokovat k domnění, že se u ní musí přemýšlet a logicky postupovat. Na to se tu ale příliš nehraje (i když možnosti editoru k tomu přímo vybízí). Musíte jen bez přestání běžet (bedny a plošiny se pod vámi propadají), PŘESNĚ skákat mezi dvě výbušniny na propadající se bednu, za letu ve skoku ještě nějakou bednu rozbít atd. Jakékoliv zaváhání vás vrací na začátek. V 10. levelu mě to už přestalo bavit. Levely nejsou nijak zajímavé, zato se jimi jen stěží proskáčete. Hru určitě doporučuji, protože je jistě zajímavá. Jen ty levely si v editoru udělejte vlastní a bude vás to bavit.
0/0
27.6.2005 12:22

Matěj Strnad

jednoduchá?
V perexu říkám, že je to jednoduchá skákačka, asi jsem to nešikovně formuloval, neměl jsem na mysli, že je ""snadná"" .. kdyby se každý obtěžoval i čtením recenze, zjistil by, že si naopak myslím, že je pekelně složitá :)
0/0
24.5.2005 7:30

registrace a login

mno...
hehe, ani bych neřekl, že je hra jednoduchá, tak jako předesílá autor. zdá se mi herně značně obtížná, ale možná bude problém v mé maličkosti. ostatně - zkuste to i vy ostatní a dejte vědět, jestli jsem opravdu já ten blbej, nebo je autor této recenze Einstein... díq ;)
0/0
24.5.2005 2:59

Najdete na iDNES.cz