Snow Blind - návod

  3:42aktualizováno  3:45
Hrací doba Snow blind sice není závratná, hádanky této adventury by vám ji však mohly výrazně protáhnout. Některé z nich možná až na věky a pro tento případ je zde návod.

Seberte sněhovou kouli a hoďte ji do údolí. Stanete se monstrem, zatáhněte za páku, přestane sněžit. Seberte další sněhovou kouli a jděte na další obrazovku a z cesty seberte zmrzlou květinu dojděte na nejkrajnější levý bod obrazovky a seberte ptáče. Vraťte jej do hnízda. Váš stav se vrátí do normálu a v inventáři přibude ptačí pírko. Vlezte do jeskyně a pokecejte s tučňákem, dá vám klíč a myší klobouk. Odemkněte si klíčem bránu v jeskyni a pokračujte.

Dojděte až na konec jeskyně a seberte železnou věc (násada krumpáče) a uhlíky. Vyjděte z jeskyně a pokračujte ke stanu, z cedule seberte žvýkačku, pak ze země kolík (má světlejší barvu a nachází se ve spodní části obrazovky) a pak zkuste projít přes Yettiho, nepustí vás. Tak vlezte do stanu, zde seberte nůžky visící vlevo na skříni a opět vylezte ven. Nalepte žvýkačku do chlupů spícího Yeitiho, stanete se monstrem. Odstřihněte ji nůžkami. Použijte sněhovou kouli na žvýkačku s chlupy a zmrazte ji, pak použijte zmrzlo žvýkačku a zbudou vám z ní jen chlupy.

Vlezte do lokace se slonem (vstup je brána napravo od vchodu do jeskyně) a polechtejte ho na nose pírkem. Získáte modrou kouli s gumou, tu zkombinujte s chlupy z Yettiho, získáte myší nos. Vytáhněte zelený trs rostliny ze země, dostanete mrkev. Nyní pokračujte na obrazovku s Yettim a poté dolů k lokaci s ledním medvědem a sněhulákem. Použijte uhlíky a mrkev na sněhuláka, poté z něj sundejte hrnec. Pokecejte s ledním medvědem o tom jak se dostat přes Yettiho.

Vraťte se do jeskyně a zkombinujte železnou násadu krumpáče s kolíkem. Použijte krumpáč na největší žlutý drahokam a ten pak přineste Yettimu, vymění ho s vámi za 27 mincí. Jděte do stanu a použijte mince na žlutý hrací automat, vyhrajete plyšového méďu. Toho doneste lednímu medvědovi výměnou za zaječí packu. S tou se vraťte k automatu a vyhrajte další mince. Vraťte se na počáteční lokaci s pákou na vrcholku hory a použijte hrnec na hromadu sněhových koulí. Vraťte se do stanu a dejte hrnec příšeře na červeném míči. Nyní si promluvte s klaunem o vašem připojení do sboru cirkusu. Získáte kartu a scénář. Jděte k Yettimu a řekněte mu, že pracujete pro cirkus. Nyní stačí kliknout na tobogán a první část Snow Blind je za vámi.

Recenze na hru Snow Blind

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Family Farm - dojmy z demoverze

Family Farm perex

Skvělý simulátor farmaření od českého týmu Hammerware má pohlednou grafiku a nabízí promyšlenou příběhovou kampaň....

Osada – interaktivní klip od autorů Machinaria

Osada

Mix trampů a Divokého západu šokuje svou vytříbeností.

Germánské webovky: Travian a OGame

webovky3_poster

Ještě jsme zde. Z původně plánovaného týdeníku rozebírajícího necelý tucet signifikantních webových her poslední dekády...

Kde doma tečou peníze? 5 tipů, které vám ušetří tisíce korun
Kde doma tečou peníze? 5 tipů, které vám ušetří tisíce korun

Proč u vás doma nefungují všechny univerzální rady, jak ušetřit? Protože každá rodina funguje jinak! Zaměřte se na to, co opravdu potřebujete, a podle toho postupně utáhněte kohoutek na správném místě. V rozpočtu se pak najde i pár stovek navíc.

Najdete na iDNES.cz