Rode Kill: A Day in the Life - návod

  12:00aktualizováno  13. dubna 9:37
Den v životě člena posádky vesmírné lodi nemusí být vůbec jednoduchý, obzvláště pokud se mu nechce pracovat. Jak se vyhnout práci a ještě se stát hrdinou řeší náš návod na hru Rode Kill: A Day in the Life.

Rode Kill Vezměte si nůž Space Knife 4000 a opusťte místnost dveřmi vpravo. Jděte dvakrát jižním směrem a použijte nůž na automat na žvýkačky. Sice se zničí, ale vy zadarmo přijdete k jednomu balíčku. Vezměte ho a vraťte se zpět do svého pokoje. Použijte balíček na humus okolo záchodu a opět ho seberte. Projděte do místnosti vpravo, kde sedí pes. Použijte nechutnost z inventáře na hromadu bordelu v pravé části místnosti a seberte zbytek – po prozkoumání v něm najdete propustku, která by vám mohla zajistit volnější den.

Propustku dejte strážci v místnosti na jih od psa – dá vám na ni potvrzující razítko. Nyní už ji stačí jen sebrat a použít na dveře ve stejné místnosti, poeticky označené jako Svoboda. Objevíte se v do zelena laděné mimozemské krajince s vítacím mutantem. Promluvte si s ním a vyražte směrem na východ.

Mezi hromadou zbytečného a nepotřebného bordelu můžete sebrat jedině nůž, takže tak učiňte. Promluvte si s rybou, vraťte se k mutantovi a projděte na druhou stranu k baru. Promluvte si s Jaquesem a použijte nůž na trubku. Rode Kill Pak projděte dveřmi dovnitř baru. Prozkoumejte druhý stůl vpravo. „Seberte“ ho a vezměte si z něj ožvýkanou žvýkačku. Dále ještě ukradněte úplně vpravo kulečníkové tágo a použijte ho na žvýkačku.

Vraťte se zpět před bar a použijte žvýkačku na zaseklou věc nad trubkou a tu pak následně na stříkající vodu. Vraťte se zpět na pláž k rybě a dejte jí ochutnat tuto „vodu“. Následně ji seberte a dejte vítacímu mutantovi. Výměnou získáte VIP pas, který vzápětí použijte sami na sebe a dostaňte se tak na jakousi diskotéku.

Jděte na východ, potom zaplujte do mužských záchodků. Použijte automat, vypadne z něj mince, kterou do něj zase zandejte. „Zboží“ pak ještě použijte na nevábnou látku v prvním z pisoárů a prolezte oknem ven z diskotéky. Na policistu použijte svůj humáč z inventáře a prozkoumejte popelnici. Seberte z ní střep, pak se vraťte zpět do úplně první místnosti klubu.

Rode Kill Použijte střep na dívku a vraťte se k místu s omráčeným policistou a autem. Z něj jděte severně a použijte falešnou část dopisu na klíč visící na „keyboardu“. Vraťte se k autu a použijte na něj klíč. Odletíte na jakousi vesmírnou stanici, kde na vás bude mířit zbraní ne zrovna hodný robot. Vyjděte od něj severním a pak západním směrem, prozkoumejte pláště a vylovte z nich zapomenutý papírek.

Vraťte se do místnosti na sever od robota a přečtěte si cedulku. Použijte panel – čísla jsou 6, 7, 8 a 9. Seberte nůž a vraťte se na jih. Použijte na robota nůž a projděte dveřmi, které hlídal. Teď už stačí jen zmáčknout tlačítko a Rode Kill má svůj den života úspěšně za sebou… škoda, že je Rode Kill hrou tak trochu ve stylu Joyceových románů – dá se hrát znovu a znovu a nikdy neskončí…

Autor:
 
Témata: Robot

Nejčtenější

Další z rubriky

Family Farm - dojmy z demoverze

Family Farm perex

Skvělý simulátor farmaření od českého týmu Hammerware má pohlednou grafiku a nabízí promyšlenou příběhovou kampaň....

Největší herní klaďas Mario týrá zvířata, tvrdí jejich ochránci

Mario

Do videoher se kriticky pustila už i Americká organizace na ochranu zvířat PETA. Terčem kritiky se stalo nošení...

Kulivočko - dojmy z dema

Kulivočko

Zahráli jsme si demo české adventury Kulivočko.

Najdete na iDNES.cz