Permanent Daylight - kompletní návod

  12:00aktualizováno  13. dubna 10:13
Král všech adventurních parodií – to je bezesporu minimálně mezi freeware hrami toto dílo Intoxicated Little Bunnyho. Jak si poradit se šíleným vědcem pokoušejícím se o zastavení oběhu Země, se dozvíte v našem návodu.

Permanent Daylight Začínáte uprostřed města. Jako první můžete navštívit právnickou kancelář. Vnitřek možná někoho nepříjemně překvapí, každopádně z trosek a sněhu seberte alespoň pilu zde se povalující a vraťte se zase zpět. Pokračujte směrem do hotelu a prozkoumejte pořádně květinu poblíž stolu slečny recepční. Najdete v ní malý klíček. Ten se bude vzápětí hodit – vystupte po schodech do vyššího patra a použijte ho do prostředních dveří. Uvnitř se vybavte fénem. Vraťte se dolů a odevzdejte klíč recepční. Pak prozkoumejte vybouleninu na koberci, něco užitečného se tam jistě najde.

S čerstvě nabytou láhví whisky vyjděte ven a zajděte do nenápadné malé uličky hned vedle hotelu. Bezdomovci válejícímu se na zemi dejte láhev, prozradí vám sladké tajemství, že heslo do bordelu je nečekaně prosté: „Let me in“. Vraťte se do hotelu ke trojici dveří. Zaťukejte na ty úplně vlevo a až se dostanete dovnitř, shoďte na bezdomovce květináč, čímž ho efektně i efektivně uspíte a můžete si od něj s klidem vzít šroubovák.

Opusťte úplně město a vydejte se směrem k laboratoři Opravdu Opravdu Zlého Eda. Otevřete poštovní schránku a prozkoumejte dopis, který se uvnitř nachází. Jděte k silnici. Promluvte si se stopařem Jasonem a dejte mu pilu. Na poštovní schránku zde použijte šroubovák. Ocitnete se na poště, prozkoumejte dokumenty na lavici ve spodní části obrazovky a vezměte si formulář pro Eda. Promluvte si s pošťákem a nechte se zase vyhodit ven.

Permanent Daylight Vraťte se na mapu světa a zamiřte k velkému stromu. Použijte na něj motorovou pilu a vezměte si baterky. Zandejte je do fénu a s jeho pomocí vylovte něco málo mincí z fontánky na náměstí. Mince použijte na automat v recepci hotelu, načež získaného růžového plyšového králíka dejte vědci v genetické laboratoři. Bude radostí bez sebe, a tak si ani nevšimne, že mu ze stolu kradete nějaké ty okruhy.

Jděte přímo k laboratoři vědce Eda. Zaťukejte a představte se jako pošťák. Vše by teď již mělo proběhnout bez problémů. Až Ed nechá otevřené dveře, vejděte dovnitř. Budete svědky mimořádně trapné, ale nakonec přece jen úspěšné sebevraždy, hlavní problém ale zůstane nevyřešen: co s běžícím šíleným strojem? Naštěstí je tu jedna finta, jak se jeho nežádoucích účinků zbavit: což takhle ho zkusit vypojit ze zásuvky? :o)

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Germánské webovky: Travian a OGame

webovky3_poster

Ještě jsme zde. Z původně plánovaného týdeníku rozebírajícího necelý tucet signifikantních webových her poslední dekády...

Největší herní klaďas Mario týrá zvířata, tvrdí jejich ochránci

Mario

Do videoher se kriticky pustila už i Americká organizace na ochranu zvířat PETA. Terčem kritiky se stalo nošení...

Osada – interaktivní klip od autorů Machinaria

Osada

Mix trampů a Divokého západu šokuje svou vytříbeností.

Najdete na iDNES.cz