Diskuse k článku

Jak se vám líbilo na Game Developers Session 07?

Jako každým rokem jsme se v jarních měsících dočkali v pořadí již pátého ročníku oblíbeného Game Developers Session. Nestihli jste z jakéhokoliv důvodu na místo dorazit? Přečtěte si naši reportáž přímo z místa.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Martin Dvořák

Vyjádření společností BENETA.cz, s.r.o. a beVirtual, s.r.o.
Pan Peňaška s naší společností v roce 2007 několik týdnů spolupracoval. Spolupráce byla z naší strany ukončena a od té doby je naše jméno vláčeno desítkami internetových diskuzí a jsme obviňováni ze lží a podvodů. Všechna tato obvinění jsou křivá a jsou motivována pouze osobním zviditelněním se pana Peňašky na úkor úspěšných aktivit naší společnosti. Hledáme veškeré právní cesty, jak se tomuto internetovému pronásledování bránit. Aktuální stav tohoto ""sporu"" zveřejňujeme na adrese http://secondlife.cz/jaroslav-penaska. Omlouváme se všem čtenářům za obtěžování. Martin Dvořák, za tým společností BENETA.cz, s.r.o. a beVirtual, s.r.o.
0/0
29.8.2008 7:02

Jaroslav Peňaška

Pan Dvořák se chová jako každý zloděj chycený při činu
Pan Dvořák se chová jako každý zloděj chycený při činu - zkouší pošpinit moje jméno, aby svoje očistil. Ale narozdíl ode mne, který jsem o jeho podvodech předložil desítky nezpochybnitelných důkazů, tahle nula jen šíří špinavé pomluvy a spoléhá na svoje prachy na právníky, kontakty se zblbnutými novináři a na to, že dělá v SL zakázky pro Policií ČR, což považuji za potenciálně korupční chování a vyhazování peněz daňových poplatníků na živení podvodníků a jiných grázlů. Ale to je mi jedno - inteligentní lidé si jistě informace na Internetu dohledávají sami a podobným firmám a lidem se vyhnou obloukem. A ti ostatní - ať platí, když jsou hloupí. Na světskou spravedlnost v tomhle světě už nevěřím, ale pamatujte pane Dvořáku - boží mlýny melou pomalu, ale jistě a i když Vám to možná tady na Zemi projde, za Vaše zločiny se jednou jistě budete smažit v horoucím pekle!
Vysvětlení, co se přesně stalo, najdete zde: http://www.secondlifeprofessionals.com/vs/martin-dvorak
0/0
13.9.2008 10:54

Kde je pravda

Skandální útoky pana Peňašky ...
Hmm, pěkný pane Peňaško, ale pravda je zřejmě úplně někde jinde http://secondlife.cz/jaroslav-penaska.
0/0
11.8.2008 1:32

Jaroslav Peňaška

A nebo tady, že? Upozorňuji, že pan Dvořák vyzval svoje nohsledy nas svém webu...

A nebo tady, že? http://www.secondlifeprofessionals.com/vs/cs/content/zlodej-martin-dvorak-reakce-na-clanek-stalker-jaroslav-penaska Upozorňuji, že pan Dvořák vyzval svoje nohsledy nas svém webu, aby všude zpochybňovali, co zde říkám. Ale Ti z vás, kteří jsou inteligentní a umí vyhledávat na internetu si to dohledají sami.

Pokud chcete názor na Benetu někoho dalšího, kdo v SL něco znamená a ne patnáctiletých děcek, které si pan Dvořák drží v Bohemii jako svoji radu a svůj tým pomlouvačů, tak třeba tady: http://lokidancer.blogspot.com/2008/03/vzdavam-se-obcanstvi.html

0/0
11.8.2008 7:45

Jaroslav Peňaška

Skandální podnikání firmy Beneta.CZ v českém Second Life!

Skandální podnikání firmy Beneta.CZ v českém Second Life!

Tiskové prohlášení firmy Jaroslav Peňaška - informační systémy (provozovatele www.virtualnisvety.cz a www.secondlife.sk) Beneta.CZ a pan Martin Dvořák alias Martin Duncker v Second Life nás i vás podvedli. Více na: http://www.virtualnisvety.cz/skandalni-podnikani-firmy-beneta-cz-a-beVirtual-v-ceskem-secondlife-second-life nebo na www.secondlifeprofessionals.com/vs

0/0
4.8.2008 2:23

Najdete na iDNES.cz